Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bohemia - 2018 - malý zákrsek

Obšírněji představovat tuto barevnou mutaci Rubína je nošením dříví do lesa.Kdo by neznal její výbornou aromatickou chuť skrývající se v krásných plodech.Já ji pěstuji na malém zákrsku na M9 a plodí pravidelně a hojně.Před pár lety moje oblíbená vánoční odrůda.Teď spíše listopadová.Jemně ji podtrhávám a zvláště plody uvnitř korunky nemají tak dokonalou souvislou červeň. Je mi velmi smutno pokud je tato odrůda nebo Rubín zneužíván jako jakýsi etalon pro chuť a používán proti odrůdam jako v poslední době proti Honeycrisp.Pokud chtějí pánové vyjádřit sympatie k těmto odrůdám mají na to svoje vlákna.Pane Jiří II velice jste mě sklamal k tak radikálnímu přirovnání bez ochutnávky.Páni doktoři toto nesmyslně rozvinuly až do absurdna.Smutná neobjektivita.

Zahradě a objektivitě zdar - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika