Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Může jít o nějakou chorobu kůry nebo dřeva nebo kořenů. Netroufám si odhadnout o jakou. Některé podnože jsou k takovým chorobám náchylnější. Vliv má také to, zda není půda přemokřená. Jakou máte hladinu spodní vody? Píše se, že se takový stromek dá zachránit tak, že se poškozená tkáň vyřízne až do zdravého dřeva a rána se ošetří fungicidem (jde-li o houbovou chorobu), třeba Kuprikolem. Sama jsem to ale nikdy nedělala a protože moje stromky, které byly postižené zřejmě nektriovou rakovinou, byly hodně mladé, šly na spálení celé a hned.

Pruh v trávě může vytvořit ledacos. Stačí, aby tráva byla jednou sešlapána v určitý okamžik, a změna podmínek je na ní patrná dost dlouho. Já jsem měla jeden den začátkem dubna přes trávník položený čistý kabel a dodnes tam má tráva jinou barvu. Zuzana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika