Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý deň pán Július! 4-ročná palmeta Orion na M26 mi tiež kvitne druhý raz-rovnak málo, iba 3 kvety a tiež v hornej časti na mladom dreve. Podobne je na tom s kvitnutím Orionu tuším pan Juraj. Dám tejto odrode šancu do budúcej jari a keď nezakvitne, prevrúbľujem ju. Lenže nie je jednoduché rozpoznať kvetné puky-do poslednej chvíle vyzerajú ako kvetné a po narašení sa ukáže iba rúžica listov. S Topasom netuším, čo sa stalo. Pravideľne hnojím na jeseň kompostom, na jar draslom (K2SO4 alebo NPK) a vlani dostali jablone aj superfosfát. Z jednej strany steny mám riadok jahôd, z druhej tiež ako Vy bezplevelný pás. Pod broskyňami mám vysadenú spústu zímneho cesnaku (Záhorský paličák). Kompost mu robí dobre, je vysoký zdravý, ani som ho na jar nestriekal. Nech sa Vám darí! Paľo
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika