Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

I já krmím ptactvo nebeské, jablky, semeny, lojem...

Jablka skládkuji a krmím snimi kozy a králíky, je fakt, že žádnou velkou výživnou hodnotu nemají, ale tučné samice těžko zabřezávají a kozy se hůř kotí. Shnilá jablka dávám do hnoje, o přebytky hnoje se dělím se sousedem, měním je za oves pro zvířata, on by ho použil na zelené hnojení. Podle mne na zahradách kompost vyrábíme, a kvalitní, jde jenom o to v jakém množství. je-li zelené hmoty málo, kompost z toho nikdy nevznikne, jen dromádka zhnilé hmoty, kompost dokáže zničit i vytrvalé plevele,  v dostatečném množství hmoty vznikne vysoká teplota, která ce lý proces urychluje. Dá se tomu pomoci  "nastartováním" slepičákama a zakrytím černou igelitovou folií, která se používá při silážování v jamách. Uznávám jablka padají napodzim a to už mnoho zelené hmoty není. ale já zkompostuji vše s vyjímkou kořenů košťálové zeleniny Mirek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika