Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, obecně přesazení asi momentálně stromku (stromu) uškodí. Ale je také otázkou, co je vlastně dobré a co je špatné.
Asi je lepší přesazovat mladší, menší stromek, protože je to technicky snadnější, lépe zvládatelné. (Ale ze zkušenosti vím, že větší stromek mi zaplodí dřív. Také jsem se snažil kopat opravdu velké jámy.) Nesetkáme se však někdy u prodejců s malým stromkem, se kterým se zacházelo velmi špatně?
„Moje zdrojnice“ je klínek bývalého políčka zabíhajícího do lesa. Krmeliště divočáků, zvěře. Místo k jejímu odstřelu. To přináší „úpravy“ porostu v místě s ohledem na výhled a dráhu střelby (vytrhání, vyřezání toho, co tomuto účelu překáží). Další stromky poškodí, zlikviduje, častý pobyt zvěře.
Názor může být, případ od případu, různý. Moje zkušenost je, že vztah lidí k ovocnému stromu v krajině je převážně špatný. JG

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika