Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No já koupil tu sadbu normálně od pěstitele v takovém kyblíčku jak od hořčice od té větší je v tom to zrní naočkované on pěstuje i sadbu těch žampiónů ale to jsem zkoušel ale nevyplatí se to on to pěstuje ve velkém ale ta sadba je normální hlíva a chytlo se mi to jen na tom ořechu na slámě to taky jde ale pařez je pařez dokonce jsem ještě pozbíral mísu na Štěpána sice zmrzlou ale jak z mražáku víc neporadím.No a postup tak jak vy navrtal jsem dírky do pokáceného pařezu on se zlomil po vichřici takže není mrtvej no a nastrkal jsem tu sadbu kam to šlo dírky jsem zadělal hlínou a pařez jsem omotal tou průhlednou smrštovací folíí ať se zapaří to jsem dělal v létě a pak čekal a čekal a co mi poradil nechytat na tu sadbu holou rukou jen nějakou lžící ale ne rukou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika