Symbivit



host - 65.144 (?)
6.2.2013 8:25

Myslim, ze je to mnohdy prave naopak, lide ocekavaji od pripravku zazracne ucinky a kdyz se nedostavi, tak ho zjednodusene odsuzuji. Samozrejme pokud nebyl nezbytne nutny drive, tak neni nezbytne nutny ani nyni. O Symbivitu uvazuji, zkousel ho nekdo na okurky nebo kanadske boruvky? J.R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6500) - 14.199 (?), 6.2.2013 8:10

Ale oponent netvrdí, že je přípravek špatný. Píše: ""Ucinok ak nie je badatelny a jednoznacny nestoji za rec."" A s tím souhlasím. Nemá cenu cpát peníze do něčeho, čehož účinky jsou neprokazatelné (99% různých zázračných vodiček a prášků jak pro kytky, tak pro lidi).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.144 (?), 6.2.2013 8:25

Myslim, ze je to mnohdy prave naopak, lide ocekavaji od pripravku zazracne ucinky a kdyz se nedostavi, tak ho zjednodusene odsuzuji. Samozrejme pokud nebyl nezbytne nutny drive, tak neni nezbytne nutny ani nyni. O Symbivitu uvazuji, zkousel ho nekdo na okurky nebo kanadske boruvky? J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3247) - 5.149 (?), 6.2.2013 8:26

A on ví, že nie je badatelný. Já to nevím, Vy ano?

                   Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6500) - 14.199 (?), 6.2.2013 9:04

To, že jste špatně založil pokus je problém váš, ne můj. Já jsem žádný pokus nezakládal, stejně jako většina lidí, kteří si to koupili. Pak je ovšem hodnocení zcela subjektivní a nemůže být jiné. Mně se Symbivit neosvědčil, resp. neprokázal nějaké kladné účinky. Je to moje hodnocení a nevnucuju vám ho. Ostatně vaše hodnocení  - s pokusem je stejné. Lze tedy konstatovat, že deklarované účinky přípravku se v praxi znateně neprojevily. Já to vyhodnocuji tak, že přípravek je neúčinný a je zbytečné za něj utrácet peníze. Tečka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3247) - 5.149 (?), 6.2.2013 9:23

Měl jste spíše napsat, já to bez nějakého posouzení vyhodnocuji tak, že přípravek je neúčinný a je zbytečné za něj utrácet peníze. Tečka.

        Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6500) - 14.199 (?), 6.2.2013 6:35

Taky trochu nechápu vaši reakci. K věci, použil jsem symbivit loni na rajčata. Jen ten srovnávací pokus nebyl. Protože u nás celý rok lilo, nemohla se projevit deklarovaná lepší přístupnost vody. Takže ani nepomohl, ani neuškodil, řekl bych.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vasice1957 - (10) - 181.246 (?), 6.2.2013 22:09

Velice mě zaráží, že jste se do sebe pustili, já chtěla poradit a ne číst vaše dohádování

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6500) - 14.199 (?), 7.2.2013 6:26

Radu najdete přece v těch příspěvcích. Dva to použili, oba bezvýsledně. Jak si to vyhodnotíte je na vás. A pokud to nechcete číst, nikdo vás nenutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 7.2.2013 9:47

Najhorsie je, ze na rastliny neposobi ani placebo efekt, co je u liekov na ludoch bezna vec. smileyJedine, ze placebo efekt posobi na zahradkarov.

Ale vazne. Ja som raz pri sadeni paprik do zahonu zabudol dat do jamy kompost a hnojivo. Rozdiel v raste a plodeni rastlin bol obrovsky. Mirek tu pisal, ako mu nejaky nepodareny kompost znicil sadenice rajcin. Vplyv bol tiez (podla Mirka) jednoznacny. Ak nie je v tych nasich podmienkach jednoznacny pozitivny vplyv toho ktoreho pripravku, ci je to Symbivit alebo nieco ine, nema vyznam ho pouzivat. Ak je vplyv neurcity a mame problem ho vyhodnotit, nema to vyznam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.226 (?), 17.5.2013 12:17

Moje osobní zkušenost je dobrá, myslím že houby pomáhají rostlinám efektivněji "dolovat" živiny z půdy (platí u těch méně úrodných).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika