Příspěvky uživatele - vasice1957

Neznámá cibulovina, 30.4.2017 Obsahuje fotku
Přátelé zahradkáři.Prosím o radu.Před léty jsem dostala cibule této krásné cibuloviny.Bozužel jsem si nezapsala jak se jmenuje.Taky bych pořebovala vědět, zda může být přes zimu v zemi.Já je sadím do květináče, na zimu je vytáhnu.Ráda bych je dala... celý příspěvek >
Listy kan (dosny), 6.10.2013
Přeji pěkný den.Prosím zda listy kany jsou jedovaté a zda je můžu rozsekat do komposu.Děkuji
Sadba česneku, 23.9.2013
Prosím o radu ohledně sadby česneku.Někdo říká, že se nesmí na místě, kde letos rostl česnek znovu zasadit novou sadbu.Měl by se každý rok zasadit jinam.Nechápu, ale jak to dělají velkopěstitelé, ti přece nemají možnost aspoň si myslím tolik... celý příspěvek >
"Plesnivec", 13.5.2013
Zdravím všechny zahradkáře a zahradnice.Prosím o radu: jedná se o pnoucí zelenou letničku, které říkají "plesnivec ",neznáte její druhové jméno?V květinářství ji sice prodavají.ale nevědí jak se řekne jinak, podle mne je to slengový výraz.Ve... celý příspěvek >
Lilie, 17.3.2013
dobrý den, sháním cibule gigqantických lilii?Neviíte jaké odrudy to jsou? děkuji
Pnoucí hrách, 3.3.2013
Prosím o radu :existuje odrůda hrachu, která je pnoucí jako třeba fazole?nebo aspoň aby vyrostly do výšky 2 m?děkuji za odpověď.
Symbivit, 6.2.2013
Velice mě zaráží, že jste se do sebe pustili, já chtěla poradit a ne číst vaše dohádování
Symbivit, 23.1.2013
A zdálo se Vám, že máte větší a kvalitnější úrodu než jindy?
Symbivit, 23.1.2013
Prosím o radu, dočetla jsem se o přípravku Symbivit, je to prý nějaká houba, Ekologický přípravek (BIO), obsahující prospěšné mykorhizní houby, které se napojují se na kořeny a přinášejí rostlině lépe vodu a živiny, podporují rostlinu po celý její... celý příspěvek >
Neznámá cibulovina, 3.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím pěkně o určení kytičky.Kopila jsem si cibulky na Floře dokonce jsem si napsala o jakou rostlinu jde ale než jsem ji opustila tak jsem papír ztratila.Kytička vypadá jako orchidei, kvete tak 1 den vypapá jak v provedení 3D vnitřek je platický a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika