Pepíno Gold žije



256 - (11)
23.8.2007 14:09

Jak poznám, že je pepíno zralé? Utrhli jsem jedno, které bylo krásně vybarvené, ale nebylo vevnitř dozrálé. Dozrálé pepíno má být měkké?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 48.9 (?), 15.4.2007 23:24
Už 2 roky jsem nesklidila zralé pepina, vždy jsem je musela nechat dojít na okně. Letos jsem si objednala u p. Maršálka sazenice, za které moc děkuji - byly dobře zabalené a hezké. Zatím velmi prospívají - jsou silné a už mají na květ. Doufám tedy, že konečně se dočkám zralých plodů. Touto cestou chci také p. Maršálkovi poděkovat za vzornou zásilku. Humplíková
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 165.53 (?), 9.5.2007 15:14
Dobrý den, prosím o radu. Letos jsem si nařízkovla hezké zdravé rostliny. Ale. Na listech se mi objevil rezavý poprašek a potom začaly některé listy černat. Celkově rostliny oslabily. Co dělám špatně, jak rostlinám pomoci? Je zajímavé, že semenáčky, které  jsou menší, zatím rostou dobře. Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 51.242 (?), 12.8.2007 19:32
Dobrý den, má někdo skušenost s pěstováním? Děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 32.47 (?), 24.7.2015 11:47

Z našich zkušeností je nejlepší si na jaře nadělat vlastní řízky, které dobře zakoření.

Když potom začnou květy je lepší pomocí štětečku opylit, a nečekat až to zařídí příroda, protože to potom bývají plody až na podzim.

Pepíno dobře přezimuje i v šeru, teplota 8 - 12 skoro bez zalévání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 188.204 (?), 27.11.2016 17:12

Dobrý den,
ráda bych nařízkovala Pepino gold.
Bohužel moje pepina již na podzim opadají a přes zimu jim
i zdřevnatějí stonky. Potom není, co nařízkovat.
Můžete prosím poradit.
Děkuji
S pozdravem
Alena

alkuni2@yahoo.com

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.133 (?), 19.8.2007 13:23
Letos jsem si koupil rovněž dvě rostlinky. Při koupi na konci května jsem je ihned dle návodu přesadil do pětilitrové nádobky. Nemají být větší, neboť se zvětšují kořeny a rostlina neroste. Vystavil jsem ji na východní stranu na přímé slunce. Denně vyžaduje cca 1litr vody. V současnosti mám celkem 27 plodů jako na obrázku, ale nemám vyhráno, neboť nemám zkušenosti s dozráváním.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 67.16 (?), 20.8.2007 22:01
Dobrý den. Aj ja som si kúpila jednu rastlinku Pepína Gold. Aj ked je už asi pozde a neviem či mi tie dva plody aj ked sú velké dozrejú velmi sa z nej teším. Čítam na všetkých stránkach kde sa o Pepíne píše informácie aby sa tej mojej darilo ako všetkým ostatným moim kvetinkám. Podľa mna to chce len lásku aj si s kvetinkami a rastlinkami popovídat a musí sa im dariť. Prajem všetkým pestovatelom veľa úspechov a hlavne všetkým ktorý sa pokúšajú o Pepíno alebo sa im už darí. Veronika - SK
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 122.222 (?), 21.8.2007 8:37
Pane Maršálek, náhodně jsem zabrousila na tyto stránky a setkala se s rostlinou, kterou vůbec neznám. Prosím, co je Pepino Gold, jak chutná a je možné si jej u Vás na jaře objednat? Moc děkuji za odpověď. E. Lhotáková, meil. Lhotakova.46@seznam.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
256 - (11), 23.8.2007 14:09

Jak poznám, že je pepíno zralé? Utrhli jsem jedno, které bylo krásně vybarvené, ale nebylo vevnitř dozrálé. Dozrálé pepíno má být měkké?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 174.68 (?), 10.9.2007 19:08
Pěkná diskuse, ale já bych prosím ocenil polopatický návod, jak to pepino vlastně pěstovat. Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika