Pepíno Gold žije



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 214.30 (?) 
6.7.2015 14:36

pane vysloužile, nesouhlasím s vaším vyjádřením o panu maršálkovi, sám mám jinou skušenost jenom je potřeba dodržet návod na pestování.ideální je závěsný samozavlažovací květináč v truhlíku je málo substrátu a rychle vysychá a jestli se vám nedaří tak je to vaše chyba sazenice od pana maršálka jsou perfektní včetně balení, přípojuji foto letošní urody

pepíno
pepíno
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 126.85 (?), 20.7.2015 16:31

Sazenice kupuji v květnu v zahradním centru a sklízím pepina každoročně, podle průběhu počasí někdy dřív a jindy třeba až v listopadu, po přenesení rostlin do domu. Letos jsem si vypěstoval sazeničky z vlastních semen a rostliny už kvetou. Měl jsem semena vysévat o něci dřív. Sazeničku sázím do 10 litrového květináče nebo kbelíku a pod sazenici dám trochu hnoje. Rostlina chce dost vody, když občas vyschne a listy začnou žloutnout, tak se růst zpozdí a tím se prodlouží dozrávání melounků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 146.82 (?), 6.5.2007 20:31
Dobrý den,
kupuji již několik let pepina od pana Maršálka.
Tak pěkné rostliny, jak posílá je možné zasílat jen díky jeho skvělému nápadu zajištění sazenic v balíku.
Pěstuji sazenice na balkoně v zavlažovacím truhlíku - po 2 ks, úroda parádní, plody velké chutné. Pan Maršálek má podrobný návod pěstování na stránkách.
A navíc je dodává za cenu téměř poloviční,proti ostatním.
Dříve jsem zkoušela jiné dodavatele a zkušenost byla špatná - malé rostliny sice stihly vyrůst, ale s plody to už byla bída.
Takže pana Maršálka jako dodavatele pepin doporučuji
Mošťková
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 85.1 (?), 3.10.2007 21:34
Pokusím se Vám co nejvystižněji odpovědět. Mladou rostinu co nejdřív přesadit, umístit na 3 až 5 týdnu do skleníku nebo co nejblíž k oknu kde svítí přímé slunce. Za tak krátkou dobu pepíno mohutně zakoření a vyroste. Potom ven, zalévat, hnojit a čekat na plody. Prví měsíc je pro roslinu rozhodujíci, zda bude plodit. Zdravím a přeji mnoho radosti s pěstování teto zajimavé rostliny. L Maršálek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.30 (?), 3.7.2015 15:19

doržet návod na pestování pepína od pana maršálka zaručeně, zarodí, jenom je rozdíl pestování v truhlíku a v závěsu v samozavlažovacím květináčí je jednoduchší hlídat zálivku i hnojení je to moje skušenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 85.1 (?), 3.10.2007 21:19

Pane Vašek je mi líto, že máte s pepínem tak špatnou skušenost. Možna jste nepoužil na mšice správný prostředek mě se osvětčil jen mospilan, který mi mšice uplně zlikviduje. stránky o pěstování pepína jsem letos podle nejnovějších skušenosti s pěstováním aktualizoval. Také jsem první 3 roko skoro nic nesklidil než jsem přišel na to co vlastně rostlina potřebuje. Nejduležitější je rostlinu přesadit a 3 tydny přirychlit nejlépe ve skleníku, potom bychom neměli již nic pokazit, slunné stsnoviště zalévat, hnojit a čekat na plody. přeji Vám aby se Vám pepína podařilo vypěstovat L. Maršálek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 223.2 (?), 24.10.2007 22:42
Pokud chcete získat bohatou úrodu plodů u pepína, musíte rostlinku pěstovat na max. 2 - 3 výhony a pravidelně vyštipovat zálistky jako u rajčat. Pokud necháte pepíno růst bez vyštipování, udělá sice hezký keřík, který možná koncem léta vykvete, ale plodů se do zimy už nedočkáte. Tolik moje rada, osvědčená léty pěstování. S pozdravem M.B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.18 (?), 11.4.2007 20:42
Dobrý večer, letos bych chtěla zkusit pěstovat Pepina :-) Je možné ho pěstovat nabalkoně Zápaní strana? kde se dají sazenice sehnat? Třeboň Děkuji za odpověď. Hb
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 250.238 (?), 12.4.2007 12:58
Každým rokem kupujeme od Starkla sazenice Pepína. Úrodu jsme zatím sklidili vždy, s pěstováním nemáme jediný problém. Nikdy se nám však nepodařilo přechovat Pepíno do dalšího roku. Letos máme nakoupeno od pana Maršálka, tak uvidíme... Musím říct, že sazeničky jsou pěkné a byly převelice pečlivě zabalené. Chválím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 92.18 (?), 12.4.2007 21:32
Koukala jsem na stránky pana Maršálka a nevím, jestli si troufnu pepina pořídit na balkon. Vypadá , že se hodně rozroste.. Myslíte že je lepší do větší nádoby a nebo na zavěšení do truhlíku. Pokud letos zakoupíme už letos plodí? Po kolika sazenicích se  sáží :-)
Děkuji Bednářová Helena
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika