Kanadská borůvka



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 185.138 (?) 
24.7.2009 13:03

Patrně neuhlídáte v nádobě vlhkost a živiny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 165.56 (?), 26.7.2009 13:06

Dobry den,

na jare jsem pridavala raselinu, hnojila specialnim hnojivem na boruvky a zalevam kazdy den, mne se neco podobneho stalo s merunkou na zahrade, jen nevim, jestli neco takoveho muzou mit i boruvky, u te merunky to byla pry monolioza- nevim jestli jsem si zapamatovala ten spravny vyraz, postrikala jsem ji a uz je fit, ale i tak dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.253 (?), 21.3.2010 19:34

V zahradnictví kruh Jilemnice už bych si nikdy tyto kanadské borůvky neobjednal.Objednal jsem si totiž 10ks po 89 korunách, přišly sice pěkně zabalené, ale to je tak všechno.Vzrůst byl velmi chabý jen něco do 8 cm, potom zaschlé výhony, dále schnilé kořenové baly.OPRAVDU JSEM BYL SKLAMANÝ a naštvaný za to, že jsem za své peníze nedostal to co jsem očekával...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.184 (?), 18.6.2010 20:23

naprosto s vámi souhlasím, i já mám bohužel stejnou zkušenost. Nevěřila jsem vlastním očím, když mi to přišlo. Malinké a vše mi uhynulo. Hrůza, nechápu, jak mohou něco tak malinkého vůbec prodávat za tak vysokou cenu!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
velmez - (44) - 9.130 (?), 19.6.2010 22:48

Včera jsem koupil Kanadáky 70cm každá 5prutů, NÁDHERNÝ za 150kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 229.62 (?), 24.7.2009 9:47

Dobrý den,

všude píší dvě rostliny. Já mám taky ve velikém květináči jednu rostlinku a krásně mě rostě, kvete a měla jsem spoustu borůvek. Tak nevím. Zatím s ní nemám problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 229.62 (?), 24.7.2009 9:50

Dobrý den,

na dvorku pěstuji borůvku též v květináči. Mám jen jednu, krásně kvetla a měla spoustu borůvek. Tak nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 207.34 (?), 25.7.2009 9:54

Dobrý den, moc všem děkuji za reakce. Tak už mám 4 objednané, snad dojdou příští týden. Chtěla bych ještě poprosit o rady. Paní říkala, že 2 roslinky budou menší a 2 že větší a už maj borůvky, nevím teda jestli je otrhají nebo ne, nebo třeba nechají zelené ale můj dotaz je... mám je pak raději otrhat? At se rostlinky nevysilují? Nevím, kolik roků mají, paní nevěděla, ty malé asi 2 roky.Na stránkách mají psané, že semenáče rodí později-třetím rokem a ty z řízků, které prodávají oni, že jsou kvalitnější, rodí hned od začátku. A teď mě tak trklo, že říkala, že ty menší ještě nerodí... tak jsem teda z toho jelen. A pak jsem se ještě chtěla poptat, chtěla bych vykopat jámu a dát eternytové desky, na dno a po krajích, prostě takovou,,nádrž´´ nebude to borůvkám vadit?  Děkuji předem za odpovědi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 97.44 (?), 25.7.2009 12:04

Borůvky mají rády vlhko od kořenů, eternit bych ale nahradil folií, z které bych vytvořil "vanu". Borůvky koření relativně plýtce. Eternit patří na skládku nebezpečného odpadu, nikoli do záhonu...
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.3 (?), 27.7.2009 12:39

Dobrý den,

pročetla jsem celou diskusi, ale problém, který mám s borůvkou, jsem nenašla. Mám v zahradě zasazené 2ks borůvky do jednoho keře, cca 5 let, keř je asi 1m vysoký. Borůvka výborně plodí veliké plody. A teď ten problém: Celý keř je zaplavený tzv. vlky. Jsou to jakoby jalové větvičky, na kterých borůvky nejsou, jenom hodně stíní. Mám na Vás odborníky dotaz, jestli mohu tyhle větve ostříhat. Děkuji Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika