Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Za keře se také přimlouvám. Kdysi jsem se snažila o stromkové, ale i když jsem pravidelně stříkala a stromky měli ideální podmínky, vše bylo obalené padlím. Ani u tchýně z 5-ti stromků nebylo ani na jeden koláč. Zato keřový mám obalený. Nestříkám, rostou u plotu pod jabloní, a za 10 let se neobjevil ani náznak nákazy. Přitom soused je má 2m od těch mých, a tam je padlí vidět každoročně. Horší je to s odrůdou. Vešla jsem do zahradnictví - "máte angrešt? "Jistě a vychrlil na mě 15 druhů. Keřový? - Jeden, poslední, asi červený. Případně "Keřové nevedeme." Když jsem s námahou konečně sehnala i zelený za 180 Kč, po 2 letech jsem si ho pokropila roundupem. Od tý doby mám supr značku Penny a Lidl za 39,90 a spokojenost. Baštit se dají ještě zelené, krásně nakyslé, a na větvi visí ještě dlouho zralé, cca do půli srpna. Kosáci se na ně vrhají, až když jim dojde rybíz. Ta temná červená je tolik neláká. Kompot i marmeláda byly skvělé winkwinkwink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika