Moruše - pěstování



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 59.32 (?) 
26.9.2011 11:25

Dobrý den,

mám podobný problém s neplodností moruše. Nikde jsem se nedočetl co vám v poradně dali za radu? Můžete se semnou podělit o zkušenost s vaší moruší?   Děkuji! priessnitzjan@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 108.122 (?), 26.5.2013 18:34

Našel jsem váš příspěvek ohledně neplodící moruše mám stejný problém poradte prosím. MIREKBOCK@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.19 (?), 4.8.2010 16:34
Bílé moruše jsou bílé až červené a černé moruše jsou bílé když jsou nezralé a teprve až dozrají tak jsou černé. Potom máte na jednou stromě bílé a černé moruše. To chápu. Také máme bílé a červené jahody :-D
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.144 (?), 27.10.2010 8:06

Je bílá moruše samosprašná nebo existují samčí a samičí stromy... ? Včera jsem si koupil jeden strom bílé a jeden černé moruše. Co budu dělat, jestli bude bílá strom samčí nebo samičí, když široko daleko žádná jiná bílá moruše neroste?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.124 (?), 11.8.2016 14:46

Dobrý den,

m 3 rokem moruši bílou a každý rok má skvrny na listech poraďte co použít za postřik.

děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.222 (?), 5.6.2011 11:54

Mám podobné dotazy ohledně moruší - koupil jsem u Starkla v roce 2008 "moruši", roste pěkně a od té doby se marně těším na ovoce. Každý rok vykvete a nic....

Vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.222 (?), 5.6.2011 12:22

Spatny link - tady je celek kere. Vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.1 (?), 5.8.2011 20:49

Kdysi se mi povedlo vypěstovat stromek moruše řízkováním (pár větviček jsem zapíchnul do záhonu a bylo). Nepamatuji si ale ve kterou to bylo dobu (asi před 25 lety). Zajímaly by mě bližší podrobnosti k rozmnožování pomocí řízkování. Děkuji za poskytnuté rady a pomoc RuKy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.74 (?), 28.4.2012 16:28
Dobry den, s najvacsou pravdepodobnostou je to semenac, strom vykliceny z plodu moruse, strom samcieho povodu... semenace nerodia takmer vobec... :-( J.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.70 (?), 26.6.2012 18:15

Dobrý den, já mám morušovník asi 12 let, teprve asi 3 poslední roky plodí. Když kvete (?) a nastanou přízemní mrazíky, tak je po úrodě. Letos mrazíky přišly po odkvětu a máme moruší, že nevíme co s nimi. Mám druh se světlejšími morušemi (růžové přecházející do černé) spíše drobnější, ovšem široko daleko je to jediný morušovník a i přesto poslední roky bohatě plodí - je tedy zřejmě samosprašný? Každopádně mi z něho roste velký strom, zřejmě ho budu muset vykácet a místo něho si pořídit nějakou méně vzrůstnou převislou odrůdu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika