Vaše zkušenosti s prodejci rostlin



host - 156.106 (?)
13.8.2009 11:34

Mnohem lepší je docela neznámé zahradnictví Žižka v Dolní Brusnici, mají i stránky, ale chce to vidět. Všechno popsané, úhledně rozdělené ne velké ale pěkně vedené. Sami si množí, nabízejí známé i nové rostliny - hlavně dřeviny.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 17.11 (?), 17.4.2009 13:34, zobrazeno: 33704x

S jakým prodejcem rostlin jste nejvíce spokojeni, především s ohledem na cenu a kvalitu?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 148.153 (?), 17.4.2009 22:11

Máte-li na mysli zásilková zahradnictví, zadejte si do vyhledávače "zásilková zahradnictví",tam najdete spousty informací.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 17.11 (?), 22.4.2009 16:20

Nemám na mysli jen zásilková zahradnictví. Myslel jsem tím i kamenná zahradnictví (snad krom Hornbachů, OBI, apod). Zajímaly by mě zkušenosti kupujících, prostě kde se dá najít kvalita, dobrá cena a solidní přístup.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.4 (?), 8.5.2009 7:26

Dbrý den, já na jaře nakoupila spostu krásných rostlin v subtropickém zahradnictví Kruh, na internetu. Vše došlo v pořádku, všechno roste, mohu jen doporučit.

Mají tm toho opravdu hodně, až oči přecházejí a myslím že i za slušné ceny.

¨Radka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 156.106 (?), 13.8.2009 11:34

Mnohem lepší je docela neznámé zahradnictví Žižka v Dolní Brusnici, mají i stránky, ale chce to vidět. Všechno popsané, úhledně rozdělené ne velké ale pěkně vedené. Sami si množí, nabízejí známé i nové rostliny - hlavně dřeviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 178.123 (?), 29.7.2010 18:31

Se zahradnictvím Žižka jsem byla velice spokojena, všech 12 ks stromků se mi ujalo. Měla jsem připravenou objednávku pro zahradnictví Konvičková, děkuji za rady typu neobjednávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 128.44 (?), 8.5.2009 7:45

Ale vždyť všichni prodávají to samé, Holandské, nebo Německé v Čechách vypěstované, kontejnery s barevnými štítky. Najít zahradu se skleníkem, kde ženské pikýrují salát, je rarita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 122.179 (?), 8.5.2009 8:06

Po zkušenostech, jaké mám, se snažím nakupovat pokud možno u prvovýrobce, nikoliv od překupníků, kteří ve snaze prodat nezacházejí se sadbovým materiálem podle mých představ.Sazenice stromů jsou často převáženy od místa k místu, od obce k obci jako dříví.Zákazník se pak diví, že se stromek neujme, nebo živoří.Vrcholem všeho jsou stromy bez jmenovek a napadené virózami.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 17.15 (?), 22.5.2009 12:55

Mě zatím nejvíce oslovily tyto zahradnictví:

1) Ivan a Jana Najmanovi - sice malé sazenice, jinak super ceny, veliký výběr

2) Školní lesní podnik v Kostelci n.Č.l.  - super veliký výběr dřevin za slušné ceny

Máte někdo zkušenosti se zahradnictvím Šenkeřík, Michalík, Holata, Karel Petr nebo Zahradní centrum N. O. S.?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 186.10 (?), 3.11.2009 13:51

V zahradnictví Šenkeřík nakupuji dle potřeby. Zatím vše v pořádku. Existují i jiné zahradnictví, záleží na výběru, ale s tímto jsem doposud spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika