Pampelišky, jetel, houby



host - 80.4 (?)
29.4.2008 14:53

To si myslím také, že záleží na úhlu pohledu a taky na tom, co se komu líbí. Proto nechápu, že když se někdo ptá, jak se zbavit pampelišek, sedmikrásek či jiného plevelu, že mu někdo odpoví -  proč si je tam nenecháte, vždyť to je krása, sterilní trávník je hnusný. Pokud neporadím,  tak se k danému tématu nebudu vyjadřovat.  Ale to je taky jen můj názor. D.  

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 168.167 (?), 29.4.2008 13:38

Můj pes včely a vosy miluje, překusuje je v letu. Gaučák, který si nechá dát žihadlo, si nic jiného nezaslouží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 29.4.2008 13:45

Náš pes to dělá taky, nechápu, že ho včely nebodnou, vlastně se divím, že ještě žije, protože jsem psině mockrát říkal: "Počkej až tě píchne, pak ti nateče čumák tak, že chcípneš." Psina už má šest let a zatím neměla čumák nateklý nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.167 (?), 29.4.2008 13:49

je to o rychlosti reflexů. Na mouchu si netroufne, ta je s rychlostí někde jinde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 29.4.2008 14:04

Jestliže, to něco po svém psu neuklidíte, tak se nedivím, že do toho šlápnete, ale to je jen a jen váš problém, jak máte uklizeno na dvorku.Můj pes to žihadlo dostal už několikrát do tlapky, v zápalu bojůvek s kocourem si asi nevšiml, asi není tak dokonalý a bystrý jak ti vaši pejskové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 80.4 (?), 29.4.2008 14:19

Od toho je fórum, paní Simono, aby se američtí i angličtí tatíci mohli zeptati, jak ostatní bojují proti plevelu. Že se ostatním líbí čistý trávník bez plevelů, je snad jeho věc. Já doma mám českého tatíka a ten taky bojuje. Mít trávník jen z pampelišek a bez trávy tožiž není nic moc. Zdravím D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 29.4.2008 14:29

Naše morče naz trávníku miluje hlavně ty pampelišky, trávu moc nemusí.  To prostě závisí na úhlu pohledu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 80.4 (?), 29.4.2008 14:53

To si myslím také, že záleží na úhlu pohledu a taky na tom, co se komu líbí. Proto nechápu, že když se někdo ptá, jak se zbavit pampelišek, sedmikrásek či jiného plevelu, že mu někdo odpoví -  proč si je tam nenecháte, vždyť to je krása, sterilní trávník je hnusný. Pokud neporadím,  tak se k danému tématu nebudu vyjadřovat.  Ale to je taky jen můj názor. D.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 29.4.2008 21:06

Ale vždyť i to je rada. Rada ať nehledají problémy tam kde nejsou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 114.115 (?), 29.4.2008 19:01

Děkuji za ťafku! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 29.4.2008 19:18

Jejda, tady to lítá!

Hlásím se k zastáncům pestrosti. Taky mě baví, že každý rok se na jaře objeví nějaký nový převládající plevel. Vždy se těším, že záhy nahlédnu do atlasu a nechám se opět poučit. Jak jinak bych věděla, že existuje rdesno ptačí? A jsem zvědava, zda opět pod smrkem vyrostou žampióny

Dount uory, bí hepy

H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika