Příspěvky uživatele - Hráběnka

Jitrocel prostřední - hubení Bofixem - jak to probíhá?, 16.6.2019
Zdravím přítomné. Mám problém s trávníkem. Původně to byl běžný a skromný venkovský trávník, stačilo sekat a dobré. Ale asi kvůli suchu v posledních letech se něm dost rozrostl jitrocel. Je to ošklivé, když dlouho neprší, drží se v něm prach, jsou ho... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 17.3.2019
No, to jsem se jen tak zasnila... Jestli má ten plot být složený z různých keřů, asi nebude v jednolitém tvaru. Takže před a mezi největší keře bych právě dala nějaké méně vzrůstné, aby těm vyšším kryly nohy. Úplně při zemi by se mohlo něco plazit a... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 17.3.2019 Obsahuje fotku
Mezi kalinami jsou k. pražská a k. tušalaj, drží listy celou zimu. Ta na fotce uprostřed je asi tříletá. A pak jsou neopadavé zimolezy, mohly by šplhat po svých opadávajících sousedech a clonit přes zimu. Hodně brzy z jara kvetou kdoulovce japonské,... celý příspěvek >
Štěně 5 měsíců, 8.2.2019
Při vší úctě, to je jako nechat doma malé dítě. Pes nepochopí, že se vrátíte, pro něj je to vždycky katastrofa. Mohl by být přes den někde jinde, kde by nebyl sám? Jsou i psí jesle. Přece to nebudete řešit chemicky.
Co mi to (šmankote) kvete?, 3.11.2017
Myslím, že to mám, senecio fulgens, hurá!
Co mi to (šmankote) kvete?, 3.11.2017
Starček to možná je, ale cephalophorus ne, myslím že ten mám taky. Hledala jsem na netu mezi starčeky, ale zatím smůla. I tak dík za směr.
Co mi to (šmankote) kvete?, 1.11.2017 Obsahuje fotku
Zdar, tohle jsem koupila asi před rokem v mini květináčku a po zimě dala na slunce ven. A teď, snad se zpožděním toto... Prosím o název, díky moc.
Kde koupím kvalitní růže na kolínsku?, 12.7.2016
Zdravím, po roce a půl od založení tohoto tématu stále (kvokám) vybírám vhodné růže do předzahrádky. Letitá červeně kvetoucí krasavice už není, dostala to na komoru v roce 2012, kdy mrazy poničily mnoho růží a už se nevzpamatovala. Nicméně mám... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 22.3.2016
Dovolím si vložit odkaz, snad vám pomůže.
Stínící clony na plot, 8.2.2016
Navrhuji nějakou provokaci, aby se lekli a začali koukat na druhou stranu. Jistě vás nebo ostatní, co to čtou, něco napadne :-).... Třeba zrcadlo. Nenechte se otrávit!
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 6.12.2015
Prosím, nocenka rozvíjí květy až večer a nevoní skoro vůbec. Vím z vlastní zkušenosti. Co voní rozhodně hodně jsou kvetoucí stromy, lípa například nebo akáty. Jo, taky řepka :), to je nápor. Asi bych si k posezení mezi květy koupila pěkný parfém, to... celý příspěvek >
Co zasadit k tomuto plotu?, 4.12.2015
Zimolez, brslen, bobkovišeň, ptačí zob.
Holubi hřivnáči, 14.6.2015
Koukám, že v tom nejsem sama... U nás je to potíž, dvorek je mezi domem a dílnou, kde bydlí vlaštovky. Těm by natažené vlasce uškodily, to bych nerada. Včera dost pršelo, dvůr byl chvíli čistý. No, dnes neprší :-)
Holubi hřivnáči, 12.6.2015
Zdravím přítomné a ptám se, zda taky máte problém s holuby hřivnáči (češtinářka by měla radost). K nám na zahradu přiletěl první pár asi tak předloni a já byla nadšena jejich krásou... Vše je jinak! Uvažuju o vzduchovce, protože jich přibylo a... celý příspěvek >
Poradí někdo co to je za hmyz?, 3.5.2015
Nějaká mnohonožka, na rozdíl od stonožek není jedovatá, takže žádný stres.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika