Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň  prikladám aj ja forku novozaloženého trávnika VV-3/3. Tiež ďakujem MartinoviS za jeho rady pri zakladaní trávniku.  

Pred založenín bola navezená vrstva kremičitého piesku cca 7 -10 cm a prekopaná so zemou.  Trávna smes je na doporučenie MartinaS VV-3/3. Trávnik má približne 2 mesiace. Zavlažovaný automatickou závlahou. Hnojivo JAR-LETO z moutfieldu (asi budem musieť prejsť na iné podla nový info v tejto téme). 

Moje postrehy z trávnika, v častiach kde svieti celý deň snklo je tráva oveľa svetlejšie ako v tieni.  Trávnik rýchlo rastie, podla mna potebuje kosenia každých 5 dní. V zadnej časti pozemku mám WG Supra a tú stačí kosiť 1x za týžden.  V távniku podla mna je jílku viac ako tých 20%, alebo aspon u mna sa jilek viac zapojil.  Inak pekný trávnik.

Tiež SS Vetrov ochotne poslala osivo na slovensko aj ked bežne neposielajú, dalo sa s nimi rozumne dohodnúť. Jednanie perfektné. Našiel som od nich osivo aj na SVK ale za viacako dvojnásobok ceny od SS Vetrov. Ten čo predáva má viac ako výrobca... zle, zle, zle ale to sme už niekde inde.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika