Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den Mirko,

jako jeden z bláznů, který má Atco a trávník řeší více než je běžné Vás musím zklamat, jenom drátky moc nepomohou. Důležité je nenechat lipnice kvést a tak se rychleji rozmonožovat. Mám trávník z cca 90 % kostřavový, nyní zkouším Targu super. Zatím úspěšně vyhubila zbytek lipnice luční, což mne nevadí, lipnici roční nicméně také oslabila a moc se jí nechce růst, ale nyní jí mám v trávníku hodně málo :-). Určitě můžete vyzkoušet Stomp, měl by pomoci zabránít klíčivosti semen. Letos jsem lipnici zlikvidoval ručně byla to neskutečná dřina (trávník mne baví), výsledek se však dostavil. Může také pomoci airifikace, lipnice dokáže růst a roste na utužených místech, pokud budou kořženy rychleji vysychat tak se jí to líbit nebude. Pak pokud bude oslabená tak ji zkuste zkuste např. těmi drátky odstranit. Také vyzkoušejte ten Stomp, dá se koupit i malém balení. Hodně štěstí. Na jakou výšku sečete?

Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika