Filtrace Tripond x Tripond eco



host - 130.2 (?)
20.2.2014 21:12

Poptejte se nějakého elektrikáře, za flašku Vám ty husí krky bude sbírat do pytlů a máte to v podstatě zadarmo, je to odpad. Za nedlouho jich budete mít na několik takových filtrací

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 102.197 (?), 20.2.2014 20:44

Ty husí krky jsem také zvažoval. Vím, že průměr 16mm se dá koupit okolo 3,-Kč za metr. Ale kolik toho budu potřebovat na naplnění filtru (okolo 700 litrů)?

A ještě otázka na pana Hrkala. Dá se tipnout, jak na tom budou husí krky s účinností? Např. v porovnání s filtračním molitanem,... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.2 (?), 20.2.2014 21:12

Poptejte se nějakého elektrikáře, za flašku Vám ty husí krky bude sbírat do pytlů a máte to v podstatě zadarmo, je to odpad. Za nedlouho jich budete mít na několik takových filtrací

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.21 (?), 20.2.2014 21:10

Nebylo by výhodnější použít "tekutou fólii" (našel jsem Tripond)? Pokud by se podařilo šachtu dobře vystěrkkovat a vyrovnat, stačilo by pak jen stěny natřít tekutou fólií. Mohlo by stačit 5 litrů za cca 1200,-Kč.

Ta fólie vyjde dráž a navíc bude dost velký odpad (dodává se v šířích dle role). A možná s tím bude více práce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.2 (?), 20.2.2014 21:20

Tekutou jsem také navrhoval, ale zakladatel vlákna ji odmítnul.

A proč zase komerce s obrázkem rybičky za 5-ti nás. cenu? Jsou stejně kvalitní materiály za zlomek uvedené ceny. Bohužel ne pro "jezírka", jen na nádrže schválené pro pitnou vodu blush

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.21 (?), 20.2.2014 21:46

Za zlomek ceny? Prosím konkrétněji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.2 (?), 20.2.2014 22:14

Myslím, že se nesmí uvádět na fórech konkrétní názvy výrobků/ výrobců, ale naznačím. Poptejte se ve stavebnicví, tekutá "izolace" jinak na 7

Cena cca 55 Kč/kg wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 21.2.2014 8:58

K tomu srovnání účinnosti husích krků coby nosiče biomasy - nemyslím, že na tom může být o tolik hůře, o kolik bude levnější na pořízení.  Bohužel do testu co jsme dělali jsme husí krky nepoužili, a dost mi to teď mrzí, to srovnání by bylo myslím velmi zajímavé

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.3 (?), 23.2.2014 12:50

Zkoušel jsem hledat "tekutou izolaci na 7 za 55Kč/kg". Izolací je fůra, nápovědě ale žádná neodpovídá. Jsou ale jiné. Problém ale bude v tom, že tyto izolace jsou převážně určeny pod obklad,... Těžko budeš hledat něco, čím stěny jen natřeš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.2 (?), 24.2.2014 8:09

Nejdříve si nastudujte inf. a nepište nesmysly

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.15 (?), 24.2.2014 15:46
Omlouvám se za "nesmysly" zjištěné v produktovém letáku k nĕkolika izolacím na webu a dnes v obchodĕ. Ale to je jedno. Izolaci nepotřebuji, hledal jsem to ze zajímavosti a abych pomohl tazateli.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika