Biodesign Pool



host - 100.5 (?) 
5.5.2013 19:46, zobrazeno: 15124x

Ahoj kutilové, zajímalo by mě kdo z vás má zkušenosti s bazény nazývanými biodesign, takové koupací jezírka vypadající jako malé moře:) Něco jsem si načetla ale chtěla bych to konzultovat s někým kdo byl u stavby nebo to sám stavěl??? Díky Tyn


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 5.5.2013 21:15

Tohle spíše patří do sekce pro bazény, hlavně vzhledem k technologii filtrace vody.K živému jezírku to má docela daleko...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 57.149 (?), 6.5.2013 12:39

Hlavne se to musi "pefektne" udrzovat. Kdyz bazen tak takovej do kteryho strcim robota a neresim...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 130.107 (?), 6.5.2013 14:18

Oficiálně to mají nazvané jako plavací jezírko myslím, je založeno na přírodní bázi. Ale nezlobte se jestli je to špatně zařazené. Chtěli jsme jen nějaké nové informace:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 212.1 (?), 26.10.2013 11:30

Jmenuje se to Biodesig a vypadá to fakt perfektně. Setkal jsem se s tím a je to perfektní volba pokud chci mít na zahradě esteticky zajímaví koupací prvek a zároveň velice funkční a ideální například pro děti. Ty mělčiny a různorodost tvarů je neuvěřitelná.

A čistí se to stejně jak klasický bazén, takže klidně s robotem který vše vyřeší. wink

Mám moderní dům a vážně uvažuji že si biodesign pořídím protože chci mít koupací prvek před velkýmy okny a klasický bazén by vypadal příšerně a zkazil by celou zahradu.

Zajímavé jsou i klasická koupací jezírka plné rostlin, ale tam je přecejenom potřeba věnovat více času do údržby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
exn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 247.250 (?), 27.10.2013 11:24

Že to vypadá perfektně je velmi subjektivní názor. Já bych naopak řekl, že takovýto humus bych na zahradě nechtěl ani zadarmo. To myslíte vážně, že by jste se z okna chtěl dívat na něco podobného?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 102.197 (?), 28.10.2013 12:26

No, že to je humus je také subjektivní pohled, že jo? wink Já se zase nechci koukat na klasický modrý bazén... (to je můj subjektivní názor). Co se uvedeného produktu týká, tak se vyrábí v různých tvarech a velikostech. A některé klidně "strčí do kapsy" všechny naše bazény a jezírka. Bohužel ale asi cena bude zcela "mimo mísu". I když dodavatel na webu uvádí, že "cena je srovnatelná s cenou tradičních prefabrikovaných bazénů".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.2 (?), 29.7.2015 13:09

Není to jezírko, ale bazén, který vypadá jako koupací jezírko - čili údržba je tam naprosto bezproblémová (chlorová, bezchlorová, slaná voda, minerály.. použijete klidně automatiky na údržbu vody) a čistí se taky jako bazén, tzn. vysavačem, cenově se pohybují jako lepší bazény, určitě se to nedá srovnat s plastovými bazény. Optimální varianta i pro ty, kteří mají málo prostoru a potřebují si bazén přizpůsobit na míru. Vzhled je vážně pěkný. Byli jsme se informovat na prodejně v Říčanech, chystáme se stavět příští rok, je tam i model Biodesignu a ochotní pracovníci, kteří vše rádi vysvětlí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.210 (?), 29.7.2015 14:38

Dobre teda, kolko stoji taky biodesign povedzme priemer 3 m a hlbka 1,5 m?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika