Biodesign Pool



host - 17.210 (?)
29.7.2015 14:38

Dobre teda, kolko stoji taky biodesign povedzme priemer 3 m a hlbka 1,5 m?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 100.5 (?), 5.5.2013 19:46, zobrazeno: 15075x

Ahoj kutilové, zajímalo by mě kdo z vás má zkušenosti s bazény nazývanými biodesign, takové koupací jezírka vypadající jako malé moře:) Něco jsem si načetla ale chtěla bych to konzultovat s někým kdo byl u stavby nebo to sám stavěl??? Díky Tyn


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 5.5.2013 21:15

Tohle spíše patří do sekce pro bazény, hlavně vzhledem k technologii filtrace vody.K živému jezírku to má docela daleko...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 57.149 (?), 6.5.2013 12:39

Hlavne se to musi "pefektne" udrzovat. Kdyz bazen tak takovej do kteryho strcim robota a neresim...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 130.107 (?), 6.5.2013 14:18

Oficiálně to mají nazvané jako plavací jezírko myslím, je založeno na přírodní bázi. Ale nezlobte se jestli je to špatně zařazené. Chtěli jsme jen nějaké nové informace:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 212.1 (?), 26.10.2013 11:30

Jmenuje se to Biodesig a vypadá to fakt perfektně. Setkal jsem se s tím a je to perfektní volba pokud chci mít na zahradě esteticky zajímaví koupací prvek a zároveň velice funkční a ideální například pro děti. Ty mělčiny a různorodost tvarů je neuvěřitelná.

A čistí se to stejně jak klasický bazén, takže klidně s robotem který vše vyřeší. wink

Mám moderní dům a vážně uvažuji že si biodesign pořídím protože chci mít koupací prvek před velkýmy okny a klasický bazén by vypadal příšerně a zkazil by celou zahradu.

Zajímavé jsou i klasická koupací jezírka plné rostlin, ale tam je přecejenom potřeba věnovat více času do údržby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
exn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 247.250 (?), 27.10.2013 11:24

Že to vypadá perfektně je velmi subjektivní názor. Já bych naopak řekl, že takovýto humus bych na zahradě nechtěl ani zadarmo. To myslíte vážně, že by jste se z okna chtěl dívat na něco podobného?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 102.197 (?), 28.10.2013 12:26

No, že to je humus je také subjektivní pohled, že jo? wink Já se zase nechci koukat na klasický modrý bazén... (to je můj subjektivní názor). Co se uvedeného produktu týká, tak se vyrábí v různých tvarech a velikostech. A některé klidně "strčí do kapsy" všechny naše bazény a jezírka. Bohužel ale asi cena bude zcela "mimo mísu". I když dodavatel na webu uvádí, že "cena je srovnatelná s cenou tradičních prefabrikovaných bazénů".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.2 (?), 29.7.2015 13:09

Není to jezírko, ale bazén, který vypadá jako koupací jezírko - čili údržba je tam naprosto bezproblémová (chlorová, bezchlorová, slaná voda, minerály.. použijete klidně automatiky na údržbu vody) a čistí se taky jako bazén, tzn. vysavačem, cenově se pohybují jako lepší bazény, určitě se to nedá srovnat s plastovými bazény. Optimální varianta i pro ty, kteří mají málo prostoru a potřebují si bazén přizpůsobit na míru. Vzhled je vážně pěkný. Byli jsme se informovat na prodejně v Říčanech, chystáme se stavět příští rok, je tam i model Biodesignu a ochotní pracovníci, kteří vše rádi vysvětlí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.210 (?), 29.7.2015 14:38

Dobre teda, kolko stoji taky biodesign povedzme priemer 3 m a hlbka 1,5 m?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika