Příspěvky uživatele - 247.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnový filtr made in Škrovád, 16.3.2016
Instalací bubnového filtru výrazně snížíte velikost částic procházejících do následných součástí filtrace, hlavně tedy biofiltru. Tím výrazně zvýšíte výkon filtrace a zároveň snížíte četnost nutné údržby (čištění). 
Bubnový filtr made in Škrovád, 15.3.2016
Mám praktickou zkušenost se 100mikron sítem. Bude samozřejmě záležet na výkonu čerpadla honícího vodu a konstrukční řešení filtru, ale počítejte cca 1 hodinu (pro první ucpání) do neprůchodnosti síta. Dále se intervaly budou ještě zkracovat... celý příspěvek >
Bubnový filtr made in Škrovád, 24.6.2015
Budou to za chvíli skoro dva roky od založení tohoto jistě zajímavého tématu. Rád bych se dnes p. Jardy zeptal, jak svou celou aktivitu vidí s odstupem času. Tzn. jak hodnotí zařazení bubnového filtru do systému filtrace, jak se mu osvědčil, zda a co... celý příspěvek >
Zakalené / zelené jezírko, 18.5.2015
Já být tou rybičkou v jezírku, tak obratem spáchám harakiri. Voda bez vzduchu, na sluníčku, minimum rostlin, žádný pohyb vody a teď ještě modrá skalice od odborníků, ach jo, to jsou rady... Pokud účelem snažení je mít čistou vodu, pak vyndejte... celý příspěvek >
Přípravek proti řasám, 16.4.2015
S největší pravděpodobností se bude jednat o flokulant na bázi hlinité soli, který vám řasu vysráží, ale bude třeba vysráženou hmotu (usadí se na dně) co nejdříve odsát. Zřejmě na tuto skutečnost decentně upozornil p. Hrkal, aby ryby žeroucí převážně... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
zaujimave, bordel sa nezachyti cez sito s 300 mikronmi, asi ani 60 mikronmi... a spusta tohto bordelu sa zachyti v sude s husimi krkmi, kde su diery medzi nimi na jeden palec. 1. To co vám přijde jako legrace pro zasmání zde přece nikdo netvrdí.... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
Přesně to samé jsem měl na mysli a píšu o tom i v mém předchozím příspěvku. 
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
Osobně mám od Oase modulový screen předfiltr Proficlear (síto deklarovaných 300mikronů) včetně automatického otěru pomocí kartáče. Za ním mám komoru s hrubým biomolitanem. A to co se po týdnu na biomolitanu objeví určitě nejsou hlavně bakterie. Je to... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
Obávám se, že to co vyperete z molitanu primárně nejsou bakterie, ale bordel. Každý z nás, co už nějaký ten pátek laborujeme s optimálním sestavením filtrace zjišťujeme, že důležitý parametr, který málokdo při návrhu filtrace uvažuje je snadnost a... celý příspěvek >
Tipy na plastová síta, 4.8.2014
Ve filtru používám plastovou mřížku, kterou kupuji ve včelařských potřebách. Je poměrně bytelná, dá se dobře napojovat, filtrační medium nepropadne.
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 11.5.2014
Pokud jdete touto cestou, zvažte ještě použití "rašlových pytlů", které se používají na třeba na balení zeleniny. Dají se sehnat za rozumnou cenu, aktivní plocha bude určitě větší než u záclon i husích krků a hlavně se velmi dobře čistí.
Biodesign Pool, 27.10.2013
Že to vypadá perfektně je velmi subjektivní názor. Já bych naopak řekl, že takovýto humus bych na zahradě nechtěl ani zadarmo. To myslíte vážně, že by jste se z okna chtěl dívat na něco podobného?
Čím krmíte?, 19.6.2013
Zdravím příznivce koi. Rád bych se porozhlédnul kolem a poptal se, čím zrovna krmíte? Po přečtení vlákna o "algae away" jsem se podíval také na složení krmení, které sypeme svým mazlíčkům. V minulosti jsem kupoval v Alcedoru, ale jako spousta dalších... celý příspěvek >
Kočka nebo vydra?, 15.6.2013
Pokud chcete určit pachatele, zřejmě jediné vodítko bude "analýza" trusu. Osobně bych se podle velikosti "sežrané" ryby přikláněl k většímu predátorovi typu vydra, nebo norek. Ale norek má údajně zlatavý lesklý trus. Na té fotce to není moc poznat,... celý příspěvek >
Nemoc a úhyn ryb, 24.2.2013
Moc děkuji za všechny příspěvky. Ryby mám v předsíni v akvárku, ale docílit vodu 24 stupňů, se mi bohužel nepodaří. Je to na chalupě a přes týden se tam netopí. V akvaristice jsem koupila přípravek Multi-medikal, tento týden se mi zdály rány trochu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika