Příspěvky uživatele - 212.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starkinson, 9.11.2018 Obsahuje fotku
opravuji - nezdegenerované, a připojuji foto dvou stromů
Starkinson, 9.11.2018
není vyloučeno pane kolego. také jsem dříve ochutnal i z jiných stromů, a tam ta jablka, mohlo to být i rokem, byla dobrá. ale ne jak tato naše. Ten náš předchůdce pocházel z velmi fajnšmekrovské zahradnickohospodářské rodiny. Asi jsme koupili... celý příspěvek >
Starkinson, 9.11.2018 Obsahuje fotku
doplňuji foto - starkinsony 2018
Starkinson, 9.11.2018
koupili jsme starou zahradu m.j. s cca čtyřmi těmito stromy - super, super a ještě jednou super - znal jsem je jako ještě kluk, s trháním musíme spěchat, jinak nám je ožere rodina, nemají kyseliny, super sladké plody, voňavé - do prádla, v listopadu... celý příspěvek >
Projekt zdarma, 31.1.2014
Ne vždy je to o diplomu. Praxe děla z laiků profiky. A určitě si nikdo nevybere na tvorbu projektu někoho kdo se ohani nekonečným studiem, ale dá přednost viditelným referencim. A naštěstí pro zahradní architekturu je několik profesionálních firem... celý příspěvek >
Biodesign Pool, 26.10.2013
Jmenuje se to Biodesig a vypadá to fakt perfektně. Setkal jsem se s tím a je to perfektní volba pokud chci mít na zahradě esteticky zajímaví koupací prvek a zároveň velice funkční a ideální například pro děti. Ty mělčiny a různorodost tvarů je... celý příspěvek >
Nenesou, 1.5.2012
Také se připojím s drobností: kupte jim slunečnici. Obsahuje hodně tuku a urychluje přepéřování (četla jsem v chytrém článku). Doma u slepiček praktikujeme s úspěchem. DV
Skvrny na sazenicích rajčat – prosím o rychlou radu, 18.4.2012
Hnědé konce listů značí Vaši přílišnou péči - je to přelité. Substrát nechat vyschnout, až potom zalévat.
Slepičky 13 týdnů, 12.4.2012
Tak zimou to nebylo určitě. Mě i únorových holomrazech snášely fantasticky - za týden od 10 slepiček 45 vajec. Já bydlím v Radosticích (vedle Střelic). A dle čerstvé úterní informace stály pipky 180Kč, jsou menší - začnou snášet tak do... celý příspěvek >
Slepičky 13 týdnů, 11.4.2012
Dobrý večer. S drůbežárnou Prace mají moji rodiče (chovají slepice, králíky desítky let) ty nejhorší zkušenosti. Slepice hynou, přepéřují neustále, nesnáší. Já bydlím v sousední vesnici a i zde lidé na tuto drůbežárnu jen a jen nadávají. Já jsem si... celý příspěvek >
Kuřice se chovají divně, 7.4.2012
Dobrý den, já jsem si pořizovala kuřice loni a měla jsem s nimi ten stejný problém - 10 slepiček si vlezlo do 2hnízd na snášení. Můj taťka mi radil dávat je po jedné na hřad. Já jsem odmítla jim dělat "vrchní pipku", takže jsem je večer (když se... celý příspěvek >
Zasychání děložních lístků, 26.2.2012
Suché konce listů jsou typickým příkladem přílišné péče -  je to přelité. Prostě zalévat až je perlit více suchý, kořínky při vytažení by měli být světlé, tmavé jsou příznakem už zahnívání. Vlastní loňská zkušenost. Vašková
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika