Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny rybníčkové nadšence.

Pokud máte jezírko okrasné, rozhodně vám kachny nedoporučuji. Mám to štěstí, že mám na zahradě přítok a tak mám jezero skoro 300m2. Měli jsme párek čínských kachen a jejich destrukční výkonost byla neuvěřítelná. Všechno živé (žáby, rybky, pulci) co se ocitlo v jejich dosahu skončilo v zobáku. Neušetřily ani jedinou kytku. Co se nedalo sežrat alespoň vyrvaly i s kořeny a zanechaly za sebou na hladině. Dokončení díla zkázy nastalo když vyvedly mladé. Jediné, co situaci trochu vyvážilo bylo, že jsem jim na podzim dokázal, kdo je na vrcholu potravního řetězce. Pokud jsem Vás neodradil, doporučuji nějaké malé okrasné kachničky jako např. Kachničku mandarínskou, která celkem dobře snáší zimování, nebo podobné druhy. Aby Vám kachny neuletěli, provádí se na jednom křídle kupírování, což je zkrácení křídla o poslední článek. Zdraví Stanik.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika