Ohraničení zeleninových záhonů



Krajinka - (8) - 164.130 (?)
10.2.2017 12:12

Dobrý den, připojuji fotku, jak to řeším já mnoho let. Používám natahovačku fólii, protože by mi jinak vše sklidili psi.:-)  A navíc nechci, aby se po záhonech potulovaly kočky.

ohraničení zeleninových záhonů
ohraničení zeleninových záhonů
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
Krajinka - (8) - 164.130 (?), 10.2.2017 12:12

Dobrý den, připojuji fotku, jak to řeším já mnoho let. Používám natahovačku fólii, protože by mi jinak vše sklidili psi.:-)  A navíc nechci, aby se po záhonech potulovaly kočky.

ohraničení zeleninových záhonů
ohraničení zeleninových záhonů
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.239 (?), 10.2.2017 12:17

To je dobrý, to je príma-navíc není flóře zimayes!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 38.61 (?), 11.2.2017 15:11

Ještě k cetrisu.

Před mnoha lety mne donutili požárníci (stavební úřad) použít cetris jako podhled v nevytápěném skladu. Po cca 14 ti letech je na výměnu, a to ve skladu žádná vysoká vlhkost není.

Několik zbylých desek jsem nechal na povětrnosti opřených o zeď, již po 4 letech se začaly rozpadat a v záhonu bych tyto zbytky určitě vidět nechtěl.

Účel cetrisu je zpomalit hoření v případě požáru, oddělit požárně nebezpečné úseky, nedovolit ohni prostoupit do dalších prostor. Naprosto není určen do záhonů na zpomalení růstu plevelů, nebo vytváření cestiček v záhonech. Je to průmyslově vyráběný produkt, kde určitě nikdo nezkoumal následky použití v záhonu.

Z těchto důvodů bych raději použil přírodní materiály i s rizikem, že nebudou mít takovou trvanlivost (tu cetris také nemá).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.130 (?), 11.2.2017 15:38

Díky za reakci, výrobce má hobby variantu a ta je určená podle popisu i na zahradu, to jsem nevěděl a myslel jsem, že s ní někdo už operuje, ale tu folii zevnitř k zabránění přímému styku s půdou asi teda dám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika