Zastřešení bazénu



host - 41.2 (?)
5.10.2010 15:37

Já jsem jak bazen, tak i zastřešení nakoupil u Albionu. Pravdou je, že cena oproti základní se podstatně navýší. Se samotným provedením i prací mechaniků jsem naprosto spokojený. Bazén slouží již druhou sezonu bez problémů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 100.4 (?), 19.1.2017 9:39

take by me zajimalo, kdy zacit realizovat zapusteny bazen. A jestli tu ma treba nekdo zkusenosti s bazeny albixon, jak to chodi, zda zaridi servis pripdne i vykopou diru atd. Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.122 (?), 19.1.2017 10:35

Ty jsou snad jasne, prodlouzeni koupaci sezony, mensi znecisteni pylem, kvetem a bordelem co lita ve vzduchu a pro nás co se nebojime, ze ho nemusime vypoustet na zimu. Prisli bysme totiz asi o 150 kilo soli a to by byla skoda (foto je z dnesniho dne)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.134 (?), 14.1.2011 10:34

Zkuste si nechat udělat nabídku přímo u výrobce (Alukov) a zjistíte, že cena je stejná. Prodejci dostávají pouze provize z obchodní marže výrobce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 209.134 (?), 14.1.2011 10:47

Proč ne, koho baví si neustále hrát s opravami, tak je to ideální řešení.:-) Každému doporučuji aby se před investicí v řádu desítek a stovek tisíc za zastřešení rozjel k výrobcům a prohlédl si důkladně jak a jaké produkty vyrábí. Kvalitu a cenu si pak srovnejte sami. Pokud jde o předprodejní a poprodejní servis, (záruční i pozáruční opravy) reference jsou samozřejmě nejlepsí. Jako v každém oboru, je těžké pro laika se orientovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 48.43 (?), 25.11.2016 16:33

Dobrý den, zastřešení bazénu máme od firmy Albixon a nikdy s ním, ani s bazénem nebyly žádné problémy. Mohu absolutně doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.36 (?), 21.1.2017 13:31

U kvalitou srovnatelne s albixonem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.44 (?), 1.6.2010 20:46

Dobrý den, pokud hledáte opravdu kvalitní zastřešení, doporučuji se obrátit na firmu Alukov. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit jejich služby a jsem s nimi naprosto spokojen! Vřele doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 163.6 (?), 30.7.2010 10:06

A ta firma Alukov má nějakou stálou nabídku zastřešení nebo vyrábějí i na zakázku? Jde mi o to, že bych si rád navrhl nějaký atypický bazény, protože podle informací o bazénech z těžkých fóliíí je možné touto technologií vytvořit jakýkoliv tvar, ale už tam neuvádějí, jak potom řešit zastřešení. Je teda možné u firmy Alukov domluvit zastřešení "na míru"?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.2 (?), 5.10.2010 15:37

Já jsem jak bazen, tak i zastřešení nakoupil u Albionu. Pravdou je, že cena oproti základní se podstatně navýší. Se samotným provedením i prací mechaniků jsem naprosto spokojený. Bazén slouží již druhou sezonu bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 209.134 (?), 14.1.2011 10:54

Každý výrobce má nějaké typizované rozměry, takovou "sériovou výrobu", ale většima by Vám (pokud je to technicky řešitelné) měla dokázat vyrobit zstřešení z vlastních systémů v atypickém provedení. Některým se do toho moc nechce, protože atypická uastřešení jsou pracnější technologicky a výrobně náročnější. Poptejte u výrobců a uvidíte u koho a jak pochodíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika