Zastřešení bazénu



host - 72.36 (?)
15.1.2017 10:58

v cem spocivaji vyhody zastreseneho bazenu? 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 61.118 (?), 8.11.2009 23:51, zobrazeno: 51156x

Dobrý den. Mám dokončený větší zapuštěný bazén a v současné době vybírám dodavatele na zastřešení. Po dlouhém zvažování jsem zavrhnul lamely a vybral zastřešení s komůrkovým polykarbonátem. Na trhu je několik větších známých firem, jako jsou Alukov, JFC, Albion... a poté zase několik menších jako Hobra, Al-lex PRO... Vzhledem k tomu, že se jedná už poměrně o velkou investici a ceny jsou rozdílné až o 100% prosím o poznatky ohledně kvality a zkušenosti s jednotlivými dodavateli. Co do kvality mi byla doporučena firma Alukov popř. JFC, ale ne Albion (?). Tyto firmy mají ceny   +-10% stejné, ale právě Albion má nyní 50% slevu (běžně má 33%). To mi již přijde trochu jako krach firmy, ale také to může být konkurenční tah s výmluvou na krizi... 50% je už ale opravdu na ceně znát. Menší firmy jsou levnější, ale je otázka, zda jsou jejich výrobky až o tolik horší, jako finanční rozdíly. Přečetl jsem zde co se dalo, ale spíše to byly jen negativní zkušenosti s reklamacemi bazénů. Budu rád za každou zkušenost. Díky Pavel

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.5 (?), 13.11.2009 8:55

Zastřešení jsem řešil letos na jaře a nakonec jsem zvoli také na doporučení Alukov. Možná mají trochu vyšší cenu, ale neulamují se držadla a rukojeti, segmenty se excelentně a lehce pohybují, mají vše z hliníku a nebo z nerezu, montéři odvedli profi montáž atd. Je to jako s každým levným zbožím - tričko se rozpadne, jídlo nemá chuť, po levném víně Vás bolí hlava atd. V něčem to být musí, nebo jste tak bohatý, že si můžete dovolit kupovat zastřešení každý rok?

Tonda K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?), 13.11.2009 9:44

nechci být vlezlý, na kolik vás přijde zastřešení bazénu? a jaký typ a kolik metrů, koukal jsem na alukov, mají pěkné věci.dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 61.118 (?), 13.11.2009 18:05

Tondo díky za info, vypadá to, že to bude nakonec i u mě Alukov. Ze všech stran slyším jen kladné reference. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 162.210 (?), 21.11.2009 19:18

A co zakoupit stavebnici zastřešení od Montplastu kde se ušetří až 30% z ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 28.129 (?), 24.11.2009 22:51

zastřešení alukov není špatné ale ta vyšší cena není za kvalitu ale za to že platíte provize armádě obchodních zastoupení, albion je levný na první pohled, když mi k velice výhodné nabídce připočítali dopravu, dveře atd. tak jsem hezky čuměl, nakonec jsem nakoupil u malého výrobce a jsem velice spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 142.221 (?), 28.11.2009 11:43

Uvažoval jsem o zastřešení ze samonosného profilovaného sklolaminátu.Na múj bazén 3*4m by to stálo asi 8000kč.Ale nevím si rady s pojezdy, nemáte někdo něco hotového?Díky P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 61.118 (?), 2.1.2010 16:38

Tak závěrem... Zastřešení od Alukovu již stojí na místě a jsem rád, že jsem nakonec tuto firmu zvolil. Stihli to dle dohody namontovat těsně před svátkama, k mé plné spokojenosti. Zastřešení je velmi kvalitně provedené a teď už jen čas potvrdí správnost volby.  A proč jsem zvolil Alukov i přes, o něco vyšší cenu? Solidní jednání na úrovni, kvalita, rychlost a téměř žádné negativní reference. Velkou měrou přispělo i toto fórum za což děkuji. Jinak JFC již nestíhali do konce roku, tak jsem se dál ohledně kvality nepídil. Nabídka od Albionu také přišla, ale...  z jejich 50% slevy se nakonec stala po všech součtech sleva ani ne 10%  (v základní ceně totiž neměli téměř nic) a ještě byla v nabídce početní chyba cca  + 30000Kč samožřejmě v můj neprospěch. Tak to jsem se pobavil. Ještě že jsem si s tím dal práci to rozpočítat. Na můj telefonický dotaz co to má znamenat, mi bylo řečeno že se to občas stane při přepisování nabídek... Omluva žádná. Tím bylo rozhodnuto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 2.1.2010 20:26

U zastřešení bazénu jsem udělal takovou malou vychytávku. Na první nosníky od vrcholu jsem nalepil samolepící plastové pásky a tím se kapky vody vrací zpět do bazénu a nestékají až do vodících drah. Zejména při větším rozdílu teplot se to osvědčilo a dost odpařené vody se vrátí zpět. Nejvíce vody kondenzuje ve vrchlíku střechy a nosníky na polykarbonát nedoléhají těsně, tím kapky odtékají až mimo bazén do vodících drah. Jedná se o zastřešení Klasik. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.36 (?), 15.1.2017 10:58

v cem spocivaji vyhody zastreseneho bazenu? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů20:33
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:15
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika