Hortenzie Hydrangea serrata Bluebird



Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?)
11.7.2011 11:59

Dobrý den, já mám v zahradě několik kousků též hortenzií Hydrangea serrata (ale jinou odrůdu) a zimu mi přežily naprosto bez úhony i bez zakrytí (Praha). Letos mi nevymrzla přes zimu ani jedna hortenzie. Marcela

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

terez.ka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 143.30 (?), 8.7.2011 23:36, zobrazeno: 9313x

Dobry den, koupila jsem si hortenzii Bluebird a az doma jsem patrala po tom, zda je mrazuvzdorna. Na internetu jsem nasla odkazy, kde pisi, ze ne i ze zimu precka venku i na Vysocine.

Proto se chci zeptat, jestli mate s timto druhem nekdo zkusenost co se tyce prezimovani. Tez bych se chtela zeptat, jak se tento druh striha. Diky moc Teri

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 164.227 (?), 8.7.2011 23:57

Mám v zahradě(Beskydy) hortenzii Hydrangea serrata ale jinou odrůdu, každou zimu mi namrzá, letos mi zmrzla až k zemi.

zdravím Lada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 184.100 (?), 9.7.2011 0:52

Hortenzie-já mám hortenzii modrou a tu mám přez zimu v zemi, na jaře ji ostříhám 20cm nad zemí a pak roste, pošlu foto jaká byla vloni, ale teď na jaře jsem dostala růžovou a pak mi hrozně omrzla, tak jsem ji ostříhala a teď je zase pěkná, tak čekám až pokvete

hortenzie
hortenzie
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
terez.ka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 143.30 (?), 9.7.2011 13:32

...me prave jde o tuto konkretni odrudu Hydrangea serrata... Nemate nekdo zkusenost?Teri

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 143.30 (?), 11.7.2011 8:21

Paní Lído, nevěděla byste? T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 11.7.2011 11:59

Dobrý den, já mám v zahradě několik kousků též hortenzií Hydrangea serrata (ale jinou odrůdu) a zimu mi přežily naprosto bez úhony i bez zakrytí (Praha). Letos mi nevymrzla přes zimu ani jedna hortenzie. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
terez.ka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 143.30 (?), 14.7.2011 13:15

Jeee, Marcelko, tak to jste me potesila. Ja uz ji vcera dala ven, no tak uvidime. Ale cetla jsem ted o nejake odrude hortenzií Forever&ever - to by mela byt naprosto nova odruda, ktera kvete na novem i starem dreve, odpadaji nezdary s vymrzanim, jen nevim, kde se da koupit, je to novinka... Nevedel by nekdo z vas? Hned bych do ni sla... na sve hortenzie cekam uz dva roky a nic...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika