A co vaše višně?



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
8.7.2021 16:04

Érdi a Ujfehertoi nějak nechápu. Na mě moc kyselé, než zčernají a trochu zesládnou, tak shnijou. Nevím, no...

Obě tyto maďarské višně, včetně staré Köröšské, Záhoračky nejsou v užším slova smyslu klasické višně. Jsou skutečně sladké a hodí se i na jídlo.  Klasika kyselek, jako Morella, Morellenfeuer, Ostheimská a jejich pokračovatelé, Fanal, Gemera aj. jsou na zpracování nejlepší, ale na přímý konzum kyselé.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
   
host - 68.117 (?), 4.6.2022 13:04
Moje 3 letá Morela (kupovaná jako Lutowka) už má letos kupodivu až 25 plodů. Na fotce je ovšem jen jedna větev.
Lutowka (Morela)
Lutowka (Morela)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 236.1 (?), 6.7.2021 16:47

Favoritů spousta, Erdi B. jen pár plodů. Obě kvetly hodně, čert aby se v tom vyznal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 7.7.2021 16:28

A co Vaše třešňovišně na zahrádce? Pochutnávám si na té Královně Hortenzii a vynikající bude v dalších letech i ta Sladkovišeň raná.. To budou zřejmě moje TOP odrůdy. Érdi a Ujfehertoi nějak nechápu. Na mě moc kyselé, než zčernají a trochu zesládnou, tak shnijou. Nevím, no...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 7.7.2021 19:28

Klasdické višnišně nejsou stolní ovoce. Jejich aroma vynikne až při zpracování. Ve vodce, v rumu, šťáva, džem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 7.7.2021 20:08

Nebude to platit tak docela. Jsem si jist, že konečná chuť určitých kyselek je i částečně sladká. Určitě by taková měla být Érdi B., Köröšská, Záhoračka - ta je hodně specifická, i když je to pomologicky pravá višeň - kyselka. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 8.7.2021 16:04

Érdi a Ujfehertoi nějak nechápu. Na mě moc kyselé, než zčernají a trochu zesládnou, tak shnijou. Nevím, no...

Obě tyto maďarské višně, včetně staré Köröšské, Záhoračky nejsou v užším slova smyslu klasické višně. Jsou skutečně sladké a hodí se i na jídlo.  Klasika kyselek, jako Morella, Morellenfeuer, Ostheimská a jejich pokračovatelé, Fanal, Gemera aj. jsou na zpracování nejlepší, ale na přímý konzum kyselé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 11.7.2021 16:09

Je mi jasné, že existují i nasládlé kyselky, setkávám se s nimi každý rok na různých místech. Favorit i Záhoračku jsem kdysi předčasně zlikvidoval. U Favoritu to asi mrzí víc. Záhoračka na mě byla už moc velký "kočkopes". Jak jsem kdysi psal, v bublanině výborná, ale na přímý konzum nemastná neslaná. Ani třešeň ani višeň.  Už i kdysi dávno trpěla dost moniliovým úžehem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 13.7.2021 20:56

A co naše višně? Érdi B. je falešná. Není přece možné, aby dozrávala tak pozdě a to společně s Ujfehertoi F. Jestli je vůbec nějaká z těch višní pravá. S určitostí se to dá říci snad jen o Královně Hortenzii a snad v budoucnu o Sladkovišni rané. Dalo se to říci ještě o Meteoru a Záhoračce. Meteor byl hodně raný, Záhoračka těžko zaměnitelná. Je docela možné, že místo Érdi B. a Ujfehértou F. mně podstrčili nějaké Fanaly, protože všechno je kyselé jak "cip". Ještě, že mám stále plody na Královně H., abych si mohl po tom "šťovíku" vždycky srovnat hubu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.117 (?), 14.7.2021 13:39
Ajej... Tak to vypadá že moje Lutowka je taky fake. Višně jiných odrůd a třešně v mém okolí už se sklízejí a moje Lutówka je ještě zelená a velká jako vrabčinka (ptačnice). Co už... Jestli bude příští rok stejná nahradím ji třešní kaštánkou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.5 (?), 14.7.2021 19:41

Višeň Lutowka je polský název pro klasickou višeň Morela pozdní. A ta je pozdní a menší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika