Krtek na zahrade



host - 48.26 (?)
26.2.2007 13:14

Třeba máte hraboše.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host, 3.12.2001 9:43, zobrazeno: 26819x
Na zahradce nas uz nekolikaty rok trapi krtek a nea ne ho z ni dostat. Zkouseli jsme uz nekolik prostredku a rad znamych a nic nepomohlo. Jak na krtka??? Poradte, prosim.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 173.162 (?), 6.7.2006 10:57
Pouzil som radu svojho suseda a do kazdeho krtinca som zastrcil trochu z vlasov po strihani. Mozno to bola zhoda okolnosti, ale nepozvaneho hosta som sa zbavil. Zelam vela uspechov.   http://members.chello.sk/fytomodelovanie/
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.18 (?), 11.8.2006 16:18
Použijte PET lahve - udělejte z nich "vrtule", (otvor do dna a na boky připevněte křížem 4 ks uříznutých den), nasaďte na do země zapíchnutou tyčku. Vítr bude točit s takto upravenými lahvemi a protože krtek nemá rád hluk, tak se sám přestěhuje. Funguje to 100%.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 95.9 (?), 24.8.2006 10:08
Máme asi nějakého mutanta. Obě předešlé rady a ještě karbidové vápno do krtinců jasem použila opakovaně. Nepomohlo nic. Krtkovi se u nás očividně líbí, v právníku staví metro, včetně povrchových stanic a nechce se s námi rozloučit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.114 (?), 24.8.2006 21:22

Další způsob jak se zbavit krtka je poorušit mu krtičence nebo cestička a počkat si na jejich obnovu, Ve chvíli jakmile uvidíte, že si cesty opravuje /začne se nadzvedávat hlína v místě porušení/ zakopnu příslušné místo motykou a při hlubším zakopnutí vykopnu se zemí i krtka. Potom jej ihned naberu do kbelíku a vynesu pryč od zahrady (nedoporučuji ho vhodit k sousedům).

Přeji dobrý lov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 212.22 (?), 24.8.2006 21:54
Zkoušela jste si pročíst příspěvky pod názvem "Krtek - a je to"?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 110.179 (?), 25.8.2006 12:22
Já jsem vyskoušel na krtka listí z černého bezu.Nacpal jsem mu ho do dír a bylo po problému.Krtek se odstěhoval.Nechtěl jsem na zahradě používat nějakou chemii a toto je osvědčený způsob našich předků, který zaručeně funguje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.75 (?), 19.2.2007 10:40

Skuzte do rohů zahrady na podzim nasadit česnek a na jaře až zase do podzimu je po krtkovi .Pak zase stačí nasadit nový česnek a takto porád do kola .Pro zlepšení můžete česnek dát blíž k sobě a hustě posázet selý záhon .Nebo také zkuste nasadit afrikány do zahrady .Vylučované silice ho určitě odpudí .Nápad s PET flaškami je taky zaručený musíte pořádně hluboko zapíchnout tičku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.57 (?), 19.2.2007 7:35

Tak já mám asi nějakého jiného krtka, tomu se ty větrníky moc líbí a ryje o 106 dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 48.26 (?), 26.2.2007 13:14

Třeba máte hraboše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika