Je to rejsek?



Groh - (17)
24.10.2006 23:01
Opět mohu poradit REVIRU. Platí na všechny teplokrevné žijící pod zemí. www.biofer.cz
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host, 8.8.2005 8:46, zobrazeno: 16890x
Prosím poraďte, doluje mi zahradu nějaký hlodavec, a to velmi intenzívně. Symptomy ukazovaly na hryzce, o kterém se na tomhle fóru již hovořilo. Myš vytváří síť hustých a patrně dost dlouhých chodeb - při pokusu ji vyplavit jakákoli nora spolyká stovky litrů vody aniž by se naplnila nebo by voda unikala jiným otvorem ven. Nory mají v průměru tak 3-4 cm, na povrchu jsou hromádky zeminy aniž by bylo není vidět, kde jsou díry. Rozmístil jsem po zahradě plašítka na ocelových trubkách, PET lahve, zkoušel klást otrávené návnady - vše bez výsledků. Rovněž jsem zakopal pod úroveň záhonů několik okurkových lahví. Do nich jsem po měsíci konečně odchytil dvě myšky, viz foto. Dolování stále zesiluje, asi se jedná o větší kolonii hlodavců. Pomohou vykuřovací patrony?

http://borek.wz.cz/mys.jpg
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 13.8.2005 15:09
Já to mám na zahradě také, tak co je to?
Krtek, rejsek, že je to nějaká potvora to je jasné, ale jak na ni?Dík
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Groh - (17), 24.10.2006 23:01
Opět mohu poradit REVIRU. Platí na všechny teplokrevné žijící pod zemí. www.biofer.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.8 (?), 26.10.2006 18:56
Ano je to rejsek.....jenže rejsek je hmyzožravec, takže díky bohu za něj.....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.11 (?), 22.4.2007 11:20
S kamaradem jsme si ochocili rejska jmenuje se LUDVA a zere cervy zizali mouchy a ostatni clenovce takze na zeleninu vam nepujde je to hodny zivocich a da se dobre ochocit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18312), 23.4.2007 8:22
Hmyzožravec na fotce (může to být rejsek nebo bělozubka) žije samotářsky a nevyhrabává  žádné sítě chodeb pod zemí. Ty budou skutečně dílem nějakého hlodavce
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika