Škodí mravenec rostlině?



host - 199.121 (?)
20.5.2010 15:24

Tak teď jsem se fakt nasmál :-) Mám záhonek koření a mšice mám jen na šalvěji a s něma ochranku mravenců. Nevíte jak se zbavit těch mšic? Mám tu šalvěj ostříhat a spálit? Kromě toho mi něco dokonale překousalo mladé Goji 2 cm u země. Pokud to byli pravenci tak udělali velkou chybu, protože já jsem chladnokrevný bojovník a mstiví.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 252.17 (?), 16.5.2010 12:19

Tak jsem si tu všechno přečetl... Nicméně jsem nenašel uspokojivou odpověď.Letos jsem vše podséval již 2x a zbytečně... Všechno ty malé potvurky sežerou..Jak se jich mám zbavit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 3.12 (?), 17.5.2010 10:38

Mravce nemajú rady šalviu, skúste ju vysadiť hoci aj k tomu banánovníku. Kolegyňa mala plnú záhradu mravenísk, teraz má kopec šalvie a mravce sú preč!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 199.121 (?), 20.5.2010 15:24

Tak teď jsem se fakt nasmál :-) Mám záhonek koření a mšice mám jen na šalvěji a s něma ochranku mravenců. Nevíte jak se zbavit těch mšic? Mám tu šalvěj ostříhat a spálit? Kromě toho mi něco dokonale překousalo mladé Goji 2 cm u země. Pokud to byli pravenci tak udělali velkou chybu, protože já jsem chladnokrevný bojovník a mstiví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 128.210 (?), 23.5.2010 13:30

Mám ty samé zkušenosti. Rok staté jahody mi loni zničili tak, že jsem je musela letos vysadit nové a bojuji s nima znova. Podle rad jsem kolem záhonu rozložila květináče kam nalezou a začnou stavit po týdnu je poleji vařicí vodou květináč posunu o kousek dál (dokonce jsem zjistila, že mám pod kětináči dvoubarevné hnízda)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika