Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dá se říct, že už jsem "vystřílel" polovinu krabičky nábojů. Jsou to skutečně náboje do jatečních pistolí. Výrobek je velmi kvalitní a výstřel mu nijak neškodí. Past čistit teplou vodou se mi taky nějak moc nezdálo a tak čistím zatím zásadně suchým kartáčkem s plastovými štětinami.Prostě ji dokonale očistím od hlíny a písku a nechám lehce oschnout, párkrát nechám "vystřelit naprázdno" a jde se znovu na věc.Zatím jsem od července nemazal olejem.Past v chodbě ničím nezapírám, jen chodbu prsty trochu dokola umačkám, aby se tam past vešla.Zasunu past spouštěcím mechanismem co nejdál do chodby aby ven koukala jen rukojeť s pojistkou.Past nijak moc silou nemačkám ke dnu chodby aby se spodní část pasti nenaplnila hlínou a funguje to fakt spolehlivě. Spoušť je dostatečně citlivá, ale musím uznat že z mých dvou pastí je každá citlivá trochu odlišně.Mimo výše uvedený případ zahrabání pasti krtkem přišedším zezadu se mi občas stane že nevystřelí - to ale pouze v jemné sypké zemině kterou si představte asi tak jako pudr.Prostě ji krtek zahrabe i zepředu, ta zemina je jako popel - to pak před past vložím a zasunu do chodby trochu malých kamínků a rozlámaných větviček a je vystaráno. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika