Skleník od firmy VP skleníky



host - 14.171 (?)
16.4.2014 13:20

Dobrý den, chtěl bych se zaptat zda polykarbonát v silikonu drží a netrhá se diky své tepelné roztažnosti. právě mi dorazil skleník od VP budu montovat sám.Jak jsem pozoroval tak nčkteré profily jsou prohnuté, snad půjdou srovnat paličkou. Chci rekonstruovat starší skleník z T profilů výměnou za polykarbonát a řeším jeho upevnění.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 187.28 (?), 23.1.2014 10:47, zobrazeno: 15011x

Máte někdo zkušenost se skleníky od firmy VP skleníky? Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 235.147 (?), 4.2.2014 22:39

Mám skleník  V&P,  co chcete  vědět?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.28 (?), 25.2.2014 7:47

Jaká je spokojenost, kvalita a zda šel bez problémů smontovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.147 (?), 2.3.2014 21:51
Mám skleník VP, s 16 mm polykarbonátem, měl jsem sjednanou montáž, takže v tom Vám nepomohu, ale nebyl žádný zádrhel. Výhody skleníku VP jsou zejména možnost volby zasklení - od skla, 2 skla, od 4mm do 16 mm polykarbonátu. Skleník vypadá vcelku bytelně. Životnost konstrukce bude 35 a více let. -Další výhodou je cena, která je sice vyšší, ale pořád poměrně nízká, když uvážím že se nejedná o plechový skleník a co všechno konstrukce umožňuje je cena více než přijatelná. - flexibilita jsou ochotní Vám dodat jen svojí konstrukci, do které si dáte svoje vlastní zasklení, firma je ochotna Vám zaslat rozměry skel. - perfektní těsnost skleníku. nevýhody : - poměrně nízká výška skleníku, - dlouhá dodací lhůta. - Nejslabší místo firmy VP je jednoznačně marketing. Do skleníků stále dávají jednoduché sklo a z jejich stránek se nedozvíte co lze u nich všechno konstrukce umožňuje, je to škoda, protože jednoduché sklo je u nových skleníku pro pěstování zeleniny jednoznačně překonaný materiál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 14.171 (?), 16.4.2014 13:20

Dobrý den, chtěl bych se zaptat zda polykarbonát v silikonu drží a netrhá se diky své tepelné roztažnosti. právě mi dorazil skleník od VP budu montovat sám.Jak jsem pozoroval tak nčkteré profily jsou prohnuté, snad půjdou srovnat paličkou. Chci rekonstruovat starší skleník z T profilů výměnou za polykarbonát a řeším jeho upevnění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 235.147 (?), 19.8.2014 0:09

Ne také  jsem se toho bál,  dal jsem 10mm  polykarbonát    do skleníku z T  profilů místo  prasklých skle  před rokem   a    vše je  OK. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 14.171 (?), 19.8.2014 7:24

Dobrý den, můžete mi napsat způsob upevnční polykarbonátu? Co jeho tepelná roztažnost:

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 205.156 (?), 5.3.2014 16:55

Mám od podzimu sklením od firmy V&P. Celkově spokojenost. Dělali mně i individuální úpravu pro usazení na vysokou podezdívku. Vše bez problémů. Vlastní montáž podle dodaného návodu rovněž bez problému. Výhodou je jednoznačně konstrukce z klasických ocelových profilů, žárově zinkovaných. Žádný ohýbaný plech. Zaslení mám polykarbonátem. Vše Vám k montáži dodají, silikon jsem ani všechen nespotřeboval a to jsem s ním nijak nešetřil. Pravdou je, že jsem na skleník čekal několik měsíců. Přesto ale mohu jen doporučit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.18 (?), 24.6.2014 0:12

Z vlastní zkušenosti jeden z nejlepších na trhu - bezkonkurenční pevnost konstrukce. Sklo, které i výrobce doporučuje,  bych rozhodně nezavrhoval pro "zastaralost", je to otázka Vašich priorit. Nevýhodou je, že nestíhají vyrábět a musíte si počkat. Nedá se srovnat například s levnějším "tobiášem" apod...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.171 (?), 24.6.2014 7:12

Dobrý den, mém dotaz čímmate zaskleno?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika