Skleník od firmy VP skleníky



host - 235.147 (?)
19.8.2014 0:09

Ne také  jsem se toho bál,  dal jsem 10mm  polykarbonát    do skleníku z T  profilů místo  prasklých skle  před rokem   a    vše je  OK. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 187.28 (?), 23.1.2014 10:47, zobrazeno: 15008x

Máte někdo zkušenost se skleníky od firmy VP skleníky? Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 235.147 (?), 4.2.2014 22:39

Mám skleník  V&P,  co chcete  vědět?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.28 (?), 25.2.2014 7:47

Jaká je spokojenost, kvalita a zda šel bez problémů smontovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.147 (?), 2.3.2014 21:51
Mám skleník VP, s 16 mm polykarbonátem, měl jsem sjednanou montáž, takže v tom Vám nepomohu, ale nebyl žádný zádrhel. Výhody skleníku VP jsou zejména možnost volby zasklení - od skla, 2 skla, od 4mm do 16 mm polykarbonátu. Skleník vypadá vcelku bytelně. Životnost konstrukce bude 35 a více let. -Další výhodou je cena, která je sice vyšší, ale pořád poměrně nízká, když uvážím že se nejedná o plechový skleník a co všechno konstrukce umožňuje je cena více než přijatelná. - flexibilita jsou ochotní Vám dodat jen svojí konstrukci, do které si dáte svoje vlastní zasklení, firma je ochotna Vám zaslat rozměry skel. - perfektní těsnost skleníku. nevýhody : - poměrně nízká výška skleníku, - dlouhá dodací lhůta. - Nejslabší místo firmy VP je jednoznačně marketing. Do skleníků stále dávají jednoduché sklo a z jejich stránek se nedozvíte co lze u nich všechno konstrukce umožňuje, je to škoda, protože jednoduché sklo je u nových skleníku pro pěstování zeleniny jednoznačně překonaný materiál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 14.171 (?), 16.4.2014 13:20

Dobrý den, chtěl bych se zaptat zda polykarbonát v silikonu drží a netrhá se diky své tepelné roztažnosti. právě mi dorazil skleník od VP budu montovat sám.Jak jsem pozoroval tak nčkteré profily jsou prohnuté, snad půjdou srovnat paličkou. Chci rekonstruovat starší skleník z T profilů výměnou za polykarbonát a řeším jeho upevnění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 235.147 (?), 19.8.2014 0:09

Ne také  jsem se toho bál,  dal jsem 10mm  polykarbonát    do skleníku z T  profilů místo  prasklých skle  před rokem   a    vše je  OK. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 14.171 (?), 19.8.2014 7:24

Dobrý den, můžete mi napsat způsob upevnční polykarbonátu? Co jeho tepelná roztažnost:

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 205.156 (?), 5.3.2014 16:55

Mám od podzimu sklením od firmy V&P. Celkově spokojenost. Dělali mně i individuální úpravu pro usazení na vysokou podezdívku. Vše bez problémů. Vlastní montáž podle dodaného návodu rovněž bez problému. Výhodou je jednoznačně konstrukce z klasických ocelových profilů, žárově zinkovaných. Žádný ohýbaný plech. Zaslení mám polykarbonátem. Vše Vám k montáži dodají, silikon jsem ani všechen nespotřeboval a to jsem s ním nijak nešetřil. Pravdou je, že jsem na skleník čekal několik měsíců. Přesto ale mohu jen doporučit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.18 (?), 24.6.2014 0:12

Z vlastní zkušenosti jeden z nejlepších na trhu - bezkonkurenční pevnost konstrukce. Sklo, které i výrobce doporučuje,  bych rozhodně nezavrhoval pro "zastaralost", je to otázka Vašich priorit. Nevýhodou je, že nestíhají vyrábět a musíte si počkat. Nedá se srovnat například s levnějším "tobiášem" apod...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.171 (?), 24.6.2014 7:12

Dobrý den, mém dotaz čímmate zaskleno?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika