Doporučili byste mi tenhle skleník?



VM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 1.194 (?)
10.1.2011 20:16

Mám od Korbela a je to precizní práce. Jediné bych mu vytknul a to, že jej přivezl jeden pracovník namontovat. Kdybych nebyl doma tak nevím jak by jej sám přenesl z vozíku do zahrady.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 20.4.2011 21:40

Dobrý večer. Přečetl jsem to několikrát a je to proti zdravému selskému rozumu. Skleník a v něm uzavřená hmota musí přeci akumulovat teplo. V noci potom toto teplo vyzařuje  - proto jsou přeci skleníky. Zrada může být v čidlech. Prohoďte čidla.  Dal bych  do skleníku ještě jiný teploměr a porovnával bych naměřené hodnoty. Zdeněk 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.147 (?), 4.7.2012 23:31

Je to chyba čidel prostě to čidlo se přehřeje a pak měří špatně, ve skleníky by ani ráno neměla být teplota stejná jako venku, mělo by tam být o něco tepleji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 158.154 (?), 6.1.2011 18:34

Ještě jsem narazila na výrobce skleníků LIMES. Vypadají velmi podobně jalo ty skleníky od LANITPLASTU.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 6.1.2011 22:20

Přesně před rokem jsem taky vybíral skleník. A Venus jsem již téměř objednal. Ale nakonec jsem zvolil skleník KN, vyráběný v ZD Dol. Újezd :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
MatesXXXL - (4) - 173.179 (?), 6.1.2011 22:55

Doporučuji Skleníky V&P. Mám ho a absolutní spokojenost. Mohu doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 34.2 (?), 7.1.2011 9:12

Také doporučuji skleníky V&P. Mám ho už 15 let a jsem s ním velmi spokojen. Je sice bez zárového zinkování, ale v té době to myslím ještě nenabízeli. Přístup firmy, co si pamatuju, byl velmi dobrý.  Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 80.59 (?), 8.6.2011 22:59
Já ho sice mám zatím jen chvíli, takže nemůžu nic moc říkat, leda pochválit tu firmu, že je sympatická. A když jsem porovnával ceny a parametry s Limes a dalšími, vyšlo mi, že V&P jsou výhodnější.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
VM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 1.194 (?), 10.1.2011 20:16

Mám od Korbela a je to precizní práce. Jediné bych mu vytknul a to, že jej přivezl jeden pracovník namontovat. Kdybych nebyl doma tak nevím jak by jej sám přenesl z vozíku do zahrady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 11.1.2011 20:23

Tak jsem to celé přečetl. Taky jsem řešil jaký skleník. Nakonec jsem se rozhodl pro ECO GROW EC 33 v prodloužené velikosti. Tento skleník je polykarbonátový a veškeré nosné prvky jsou plastové profilové. Je to taková stavebníce. Výrobce jej navrhnul do 700 m.n.m.  Bydlím na Šumavě v 750 m.n.m.  Ve skleníku je opravdu teplo viz foto. Ředkvičky jsem vyséval 2. 10.  a sklízel jsem 17. 11. 2010.  Salát zůstává na jarní sklizeň.  Proč jem ho koupil? Dá se složit v jedné osobě. Nemusí se ničím natírat , protože není co.  Když se v letošní sezoně osvědčí, tak si koupím ještě jeden. Zdeněk





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
VM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 1.194 (?), 13.1.2011 19:01

Jednou jsem ho viděl v obchodě a líbil se mi, hlavně to, že si velikost mohl upravit k obrazu svému. Nechápu však výrobcem omezení do určité nadmořské výšky. Jaký to má smysl?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika