Změny ve fóru +++



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?) 
25.6.2023 17:19, zobrazeno: 13302x

S radostí kvituji, že proběhly další změny. Jednak už je opět přístupné tlačítko zapamatovat přihášení. Druhak už se nemusí potvrzovat souhlas se zveřejněním. Zjistil jsem, že fórum je jen částí širšího zahradního portálu s více sekcemi. Za mě dobré změny a dík majitelům.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 62.236 (?), 25.6.2023 18:49

Souhlasím.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 238.28 (?), 25.6.2023 21:18
A pořád tady nefungujou základní funkce, které má každé diskusní forum zadarmo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 25.6.2023 22:36

Při vkládání fotek se také něco změnilo. Fotografii lze vložit jen s nějakým textem příspěvku a jako novinka oproti minulosti je nutnost napsat ještě název fotografie. Zbytek je při starém. Včera jsem vložil v 16:02 fotografii s textem příspěvku a názvem fotografie a mezi novými příspěvky tento text s fotkou ještě dnes večer zobrazený není. Nejspíš se tedy zobrazí až zítra, opět ale bude zařazený do nových příspěvků v čase vložení, to jest včera a tak ani nikdo nezaregistruje, že se tam ten příspěvek zobrazil. To znamená, že si vlastně ten text, ale i fotografii nikdo neprohlédne. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 26.6.2023 10:05

tak příspěvek s fotkou se před půlhodinou konečně objevil mezi novými příspěvky, ovšem v pořadí podle času vložení příspěvku diskutérem, tedy před dvěma dny a od té doby po něm přibylo dalších 37 příspěvků, takže jako o novém příspěvku o něm už hovořit nelze. Měl bych se z toho poučit a nesmím sem vkládat příspěvky s fotografiemi v době od pátku od 15:00 odpoledne do pondělí 9:00. Je to zbytečné, protože mezi ostatními novými příspěvky se ten můj s fotkami prostě nezobrazí a nic s tím nenadělám. Nevím sice proč, ale prostě tudy vlak nejede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.99 (?), 27.6.2023 12:41

Vážený pane Waltere,

víme, že jste aktivním uživatelem našeho webu Zahrada.cz, proto Vás chceme poprosit, jestli byste nás mohl kontaktovat na náš email : redakce@zahrada.cz. Několik posledních měsíců jsme provedli na našem webu několik změn, tudíž je možné, že nějaké funkce webu nefungují, tak jako dříve. Mohl byste nám tedy sepsat Vaše postřehy, které nám pomohou fungování webu dále zdokonalovat?

Hezký zbytek dne,

za tým Zahrada.cz, Jakub.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 27.6.2023 13:32

Dobrý den, pane Jakube,

děkuji za projevenou důvěru a pokusím se Vám problém s vkládáním příspěvků popsat do mailu. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 15.7.2023 10:14

Vážení přátelé diskutéři, panu Jakubovi z redakce jsem, doufám, podrobně popsal problém se zobrazováním příspěvků s fotografiemi a byl jsem ubezpečený, že ke změně dojde v co nejkratší době. V současnost tedy stále čekám, stejně jako vy, až k té změně dojde. Proto mě velmi nemile překvapilo, že od 11. července dopoledne se v sekci Nové příspěvky nezobrazil vůbec žádný příspěvek s fotkami, a to ani zpětně. Tím si v podstatě všechny vložené fotografie nikdo neprohlédne, když ani neví, že tu vložené jsou. Přitom sem za tuto poměrně krátkou dobu bylo vloženo 56 fotografií včetně doplňkových textů. Jen ty fotografie člověk teď musí hledat.Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Geronimo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (388) - 1.200 (?), 15.7.2023 11:18

Nechápu proč tady pořád naříkáte, na vašem kolaborantském fóru žádná sekce nové přízpěvky není.Například když kliknu na sekci broskově tak zistím, že fotky Vaších Springcrestu ze dne 5.7. si prohlédlo nějakých 80 svéprávných navštěvníků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.68 (?), 15.7.2023 11:41
Mýlíte se, Geronimo. Nebo jinak a přesněji řečeno - lžete. A nejen s tím《kolaborantstvím》...
Kolaborantské fórum (pro nêkoho)
Kolaborantské fórum (pro nêkoho)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika