Postřiky tabulka



host - 22.27 (?)
9.7.2015 16:45

Dík za info. Já si to i myslel. Ve velkosadech dělají určitě i šílenější směsy. Já jsem zatím stříkal jen jedním prostředkem + trochu jaru a trochu hnojiva. Loni jsem nestříkal a začal jsem až mě půlka úrody hnila (a to mám jen interspecifické odrůdy). Letos to nechci podcenit. Stříkal jsem 2x Zato před a po odkvětu. Zítra namíchám ten kokteil ze Zata a Kuprikolu, pak budu měsíc na cestách, tak to stejně neovlivním a po návratu dle počasí už asi jen jednou či dvakrát Kuprikol nebo Acrobat.

Ptal jsem se mimochodem proto, že v obchodě mě říkal všehoznalý mladíček že se jednotlivé postřiky nesmí míchat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 57.69 (?), 19.6.2015 13:03, zobrazeno: 8084x Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 22.27 (?), 9.7.2015 15:02

dík za užitečnou tabulku.

Mám dotaz. Dnes prší a bude se zase oteplovat. Chci udělat hned po dešti postřik révy a mám doma zásobu Kuprikolu Acrobatu a Zata. Zato je na padlí, a Kuprikol s Acrobatem na plísně.

Jde do postřikovače nakombinovat Zato s Kuprikolem nebo Zato s Acrobatem do jedné kapaliny? Má to význam, nebo je lépe použít pro toto období jen jeden z uvedených a který?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 38.136 (?), 9.7.2015 15:14

Jde to nakombinovat a je to výhodné (plíseń révy + padlí jedním postřikem).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 22.27 (?), 9.7.2015 16:45

Dík za info. Já si to i myslel. Ve velkosadech dělají určitě i šílenější směsy. Já jsem zatím stříkal jen jedním prostředkem + trochu jaru a trochu hnojiva. Loni jsem nestříkal a začal jsem až mě půlka úrody hnila (a to mám jen interspecifické odrůdy). Letos to nechci podcenit. Stříkal jsem 2x Zato před a po odkvětu. Zítra namíchám ten kokteil ze Zata a Kuprikolu, pak budu měsíc na cestách, tak to stejně neovlivním a po návratu dle počasí už asi jen jednou či dvakrát Kuprikol nebo Acrobat.

Ptal jsem se mimochodem proto, že v obchodě mě říkal všehoznalý mladíček že se jednotlivé postřiky nesmí míchat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 38.136 (?), 9.7.2015 22:39

Dá se míchat skoro vše, a pokud ne, tak je to uvedeno na etiketě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika