Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?)
1.3.2010 10:25

Dávám už asi 6 dní (s jednou výjimkou - nesvítilo sluníčko a byla tam zima) do skleníku semenáčky (rajčata, papriky, saláty, kedlubny a nějaké květiny) na "přilepšení". Čas - cca 10:00 do asi 17:00. Je tam tak kolem 20 st. C. Snad jim to dělá dobře Máte někdo zkušenost, při jaké nejnižší teplotě je tam můžu přes den dát, kdyby bylo škaredě? Mám je v přepravkách, takže to nošení nedá tolik práce. Díly

Sníh už tady skoro úplně slezl (PV), obhlížela jsem růže a cibuloviny a trošku jim porovnala okolí, ale setí ještě pár dní nebude možné, je blátivo. Dnes silný vítr, D

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
               
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 28.2.2010 19:40

Stihl jsem dnes první postřik broskvoní - Kuprikol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 28.2.2010 19:45

my jsme take bez snehu, jen vyjimecna mista ve velkem stinu maji trosku snehu, ani se nedivim, ze to slo u nas tak pryc... treba dnes sme meli nejtepleji z cele ČR, ani jizni Morava nam nemohla opet konkurovat (dival jsem se na meteo stanice a i na nasi stanici)...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 28.2.2010 19:58

Dnes sem ještě rozhazovala na skalce sníh...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 176.18 (?), 28.2.2010 20:33

Jsem ráda, že jsem včera stihla postříkat broskve (Kuprikol), dnes tu celé odpoledne prší (HK). Ale aspoň bude v sudech pod okapem voda, už jsem tam dva postavila.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 28.2.2010 21:04

Benešovsko, dnes jsem po konečně odtávajícím sněhu našla dva polámané rhododendrony, jeden z nich yakushimanum, druhý ten "obyčejný" bílý snad catawbiense, ten zase obroste. Ale toho yakushimanum je mi líto. Jsou několik let staré, ale letost poprve tím dlouho ležícím sněhem polámané. Ach jo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.24 (?), 28.2.2010 21:42

U nás venku se ještě nic nedá dělat, všude stále sníh / i ve skleníku/. Stále ještě krmím ptáčky.    Jiřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 1.3.2010 10:25

Dávám už asi 6 dní (s jednou výjimkou - nesvítilo sluníčko a byla tam zima) do skleníku semenáčky (rajčata, papriky, saláty, kedlubny a nějaké květiny) na "přilepšení". Čas - cca 10:00 do asi 17:00. Je tam tak kolem 20 st. C. Snad jim to dělá dobře Máte někdo zkušenost, při jaké nejnižší teplotě je tam můžu přes den dát, kdyby bylo škaredě? Mám je v přepravkách, takže to nošení nedá tolik práce. Díly

Sníh už tady skoro úplně slezl (PV), obhlížela jsem růže a cibuloviny a trošku jim porovnala okolí, ale setí ještě pár dní nebude možné, je blátivo. Dnes silný vítr, D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.216 (?), 1.3.2010 16:29

vysela jsem do mističky semínka kytiček.-hvězdnice alpská byly jako příloha v časopisu receptář.Na zahradě jsem posbírala všechno co nám náš pejsek nadělil na trávník a ted když sníh roztál tak to všechno vykouklo také jsem ostříhala suché květy hortensií.a kochala jsem se rozkvetlými talovíny které na sluníčku jen svítily také už začínají sněženky.Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 5.3.2010 13:04
zdravim... no dneska jsem uvazovala, ze moje smrcky v kvetinacich z venku pritahnu domu a zacnu strojit stromek s vanocne s vyzdobou---- u nas je pekna zima a vse prikryto snehem. tak zacnu pect cukrovi... a to jsem uvazovala, ze mozna navozim hnuj na zahonky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.35 (?), 5.3.2010 14:21

Dnes je v HK větrno a zataženo a -2 stupně. Stromky mám už ostříhané, révu taky, takže pohoda. Na výsev rajčat a paprik je ještě čas... Naseju asi okrasný tabák - výsev II -III. Takže dobrý oběd a káva, prostě v klidu čekám na jaro.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika