Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?) 
6.3.2010 11:43
Tak jak to u Vás diskutujících vypadá s počasím? U nás na jihu JM bylo ráno jasno, -5°C a bezvětří. Vyvenčil jsem kočku a zkontroloval stav stromků na zahradě. Teď je lehce nad nulou a sluníčko prosvítá oblačností. Chystal jsem se na druhý postřik proti kadeřavosti a postřik révy Sulkou, ale díky ochlazení se vše pozdrželo. Přeji hezký víkend.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 19.216 (?), 6.3.2010 13:02

tak to minulý týden vypadalo jako definivní jaro udělala jsem si truhlíčky s primulkami obdivovala jsem sněženky a talovíny a na ořechu vyzpěvovali špačkové tak jsem si říkala když už jsou tady špačci tak jim ta předpověd nemůže vyjít ale bohužel kytičky zmizely pod 10 cm vrstvou sněhu a ještě chumelí tak jediné co se dá dělat na zahradě tak jezdit s hrablem Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 2.209 (?), 7.3.2010 17:22

Přestože zde to dopadlo podobně, ptáci to nevzdali. Celý den na sluníčku zpívali nejen špačci ale sýkory a brhlík, vrabčouni štěbetali jako vzteklí a hlavně strakapoud tak zuřivě toká, div si ten zobák i s hlavou na starém ořešáku neurazí. Takže sníh je nezastrašil, dokonce nechodili tolik do krmítek přes den-asi měli starosti se sháněním partnera. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 7.3.2010 17:37
Co jste dnes dělali? Tak na to se zeptejte naší Mikiny.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pavel... - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 19.114 (?), 7.3.2010 17:41

Pokračuji v krmení práčků slunečnicí a rozbíjím led v sudech, kam jsem si začal už napouštět dešťovou vodu s tím, že už voda příliš nezamrzne. Čas ale pracuje pro nás!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 7.3.2010 18:00

Dnes jsem si nachystala substrát a zítra budu rozsazovat papriky.Ve skleníku mám nasazený salát a ředkvičky přikrývám na noc 3 vrstvy netkané folie a přitápíme prozatím se sazeničky drží.U nás na Sever. Moravě bylo -8c a teď je už-5c.dopoledne to vypadalo takhle.M.

7 březen 2010
7 březen 2010
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.24 (?), 7.3.2010 21:40

Dnes jsem odkryla a posléze zase přikryla salát ve skleníku, přepíchala papriky, nakrmila ptáčky ořechy a byla se projet na běžkách.  Teď je -10C na teploměru /TR/.    Jiřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
minerva - (10) - 119.244 (?), 8.3.2010 13:31

Ahoj všichni nedočkaví... dnes ráno bylo -13 (Valachy), redkvicky ve skleníku i pod textilií asi nepřežijí . Dnes se chystám přepichovat papriky a lobelky (opet jsem jich vysela milion - v obave, že pochybí ) Lezou sněženky a eranthisy, kalinám se ale ještě kvést nechce. Hezký den všem jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.216 (?), 9.3.2010 10:23

dnes bylo -11 ted je -2 ale jaro to nevzdává na sluníčku už místy opět odtál sníh a v poledne byly včera talovíny otevřené a koukala jsem jak vykukují zase sněženky a krokusy Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 191.158 (?), 11.3.2010 8:08
Březen, za kamna vlezem!
.. a je to!
.. a je to!
Letos bude asi dobrý rok hlavně na bílé víno....
Letos bude asi dobrý rok hlavně na bílé víno....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika