Příspěvky uživatele - mičurinec

Co to je?, 20.5.2019
v truhlíku je velmi těžká zem, nevhodná na drobná semena, nicméně v truhlíku vám vyklíčily povíjnice-pnoucí letnička
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 11.5.2019
docela prekvapeni pro me, mam obe zminene odrudy, ale roubovane a sazel jsem je ve vetsim poctu letos, uvidime jak to dopadne
Odrůda Talisman, 16.4.2019
myslím, že by Nero a Krystal měli opylit Talisman, co se týče jiných odrůd, můžete zkusit Vostorg, Frum.Alba, Alden, pokud chcete velké hrozny, je vhodné stříhat na cca 7-10oček max s tím, že na každém letorostu ponecháte jeden hrozen, výsadba bývá... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 25.10.2018
já jsem s Cortisem tez maximalne spokojen, letos byly cukry tak vysoké az to bylo za hranou, u mě na suché stráni tak bujně neroste, naopak Solaris si bujnost udržel, obecně bych řekl, že piwi odrůdy nejsou tolik suchovzdorné jako klasické winifery,... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 16.9.2018
moc díky za názornost 
Rubinola - řezat či nechat být?, 16.9.2018
mam udelat 2st.řez jeste nyní nebo to mam nechat az na jaro?
Sklizeň jádrovin 2018, 8.9.2018
DÍKY, tiše doufám, že se ochladí, ve sklepě mám 12 st a na starém baráku kde je v zimě 0-1st tak ted je tam take teplo... ještě mě zajímá, zda někdo nesklízel odrůdu Vanda?
Sklizeň jádrovin 2018, 7.9.2018
i já jsem započal se sklizní Rubinoly, otázkou zůstává jak to bude s uskladněním v domácích podmínkách, všude je vesměs tepleji než by mělo, jak to budete řešit?
Sklizeň jádrovin 2018, 27.8.2018
jádra jsou tmavě hnědá, chuť velmi dobrá, maximálně počkám až se lépe vybarví i ostatní stromky odrůdy a příští týden se sklidí
Sklizeň jádrovin 2018, 26.8.2018
zdravím, je mozne, ze je Rubinola vhodná již nyní ke sklizni? sklízí již někdo tuto odrůdu?
Letní jablka dozrávají, 11.7.2018
jak poznám, že je Julia již zralá? nějak stále nevím, na chut se mi zdá sušší, proto nemohu moc dobře odhadnout dobu zralosti, máte někdo tip? díky
Určení stromu, 8.5.2018
ano, chtělo by to detaul listů a květů, já za sebe tipuji druh trnovníku - tedy jiný druh než akát
Modrá vinná réva ke konzumaci, 23.4.2018
Byla zmíněna odrůda Best early, má s ní někdo zkušenosti? předem díky
Rozkvétání slivoní, 19.4.2018 Obsahuje fotku
slivoně mají mnoho květů, jen Althanova a Zelená renklóda jsou v půlce kvetení, očividně kvetou později než jiné pološvestky co mám
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 19.4.2018
kopčení se u voskovaných skutečně provést nemusí, nicméně pokud přijdou jarní mrazy a je vyrašeno, bývá to mnohdy pro sazenice konečná - přece jen jsou nízko nad zemí a tam bývá větší mrazík než u standartních rév, které jsou již zapěstovány..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika