Příspěvky uživatele - zanpets

Jaké odrůdy na balkon?, 15.1.2014
na balkone jsem pestovala odrudu Andrea a nebo palive papriky Kilian a Kristian ---- bohate plodi snad i ve skleniku i na balkone ty ostre drobne.
Pozná někdo prosím co to je?, 12.1.2014
devetsil lekarsky, take se ho moc nedari zbavit.. ale nesmi jit do kvetu... pokud se nenecha vykvest, tak na dalsi rok je uz ho mene...
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 10.1.2014
Uchiki kuri je okrasna a plody se take ji?, protoze jsem to moc nepatrala, ale na obalu je napsano okrasna tykev...
Neznate tuto odrudu cerneho rybizu, 5.7.2012
dekuji... to bude asi opravdu ta odruda......  ale jak koukam i nazev odpovida velikosti...   :)
Neznate tuto odrudu cerneho rybizu, 1.7.2012
to udelam na jaro, ale ja to treba brala, ze kdyby fakt pak necö uviddela, tak bych koupila.
Neznáma trvalka, 30.6.2012
na SLEZ bych to videla, ale jak dal uz ne...
Neznate tuto odrudu cerneho rybizu, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Koupila jsem si keriky uz davno cerneho rybizu... dva roky mi nejak se jim nedarilo... a loni se uz trochu chytli a meli uz bobule...,,, a ja nejak ztratila popisky... Letos to ma obrovske hrozny a take listy a vse dozrava postupne. chtela bych si... celý příspěvek >
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 16.1.2012
tak ja je na den namocila ve vode a na druhy den jsem je vysela a za tyden byla uz venku------  ja seminka kupuji na internetu a jsem vzdy spokojena-- ted je spatne svetlo, ale zitra nafotim a vlozim.
Historické růže, 6.1.2012
ZDRAVIM--byva jeste nekde na prodej Alba Maxima.. mam tuto ruzi, ale uz je hodne stara a chtela bych ji mit nez mi ta nejstarsi padne...  ale nikde jsem ji loni nevidela... dekuji...
Zahrada startuje na rok 2012, 22.12.2011
tak vse pod snehem... i obili, ale zase uz taje... tak se bojim aby nebyl tuhy mraz...--- at jeste trochu prikryje zem az to pak mraz nespali.
Pruzkumne vrty a pripadna tezba uhli splynovanim, 19.12.2011
Mozna, ze zahradou nema nic spolecneho, ale nasi obec si vybrala zahranicni firma k pruzkumnym vrtum a pak pripadne tezby... obec spise tise nesouhlasi, ale zivotni prostedi jim dalo zelenou... tak jsem zvedava jak dopadne... asi blbe... tak jsem... celý příspěvek >
Zahrada startuje na rok 2012, 14.12.2011
Tak behem vikendu mi bylo smutno po zahrade..Divam se z okna jak je ta pustina a hneda... nic neroste a neni ani trava zelena... snih jeste nenapadnul... osobne by ani nemusel. Ale take zahrada je pekna v bilem kabatku... A ja doma uz vysela celery... celý příspěvek >
Jmenovky u rajčat, 14.12.2011
ja si obrazky odrud zmensim natisknu pocet obrazku podle poctu a odrudy a zalaminuji, udelam derovackou dirku a ne pres obrazek, protoze by mi jmenovka smacela destem nebo rosou...- normalne provazkem zavesim na rostlinu.  vypadaji ty jmenovky... celý příspěvek >
Seminka s vlastni zahradky, 13.12.2011
a co treba rajce - San Marzano 3  -         to je asi pouze nazev i s pismenkem nebo se pletu... ja to pestovala a dala jsem loni par sazenicek babicce od manzela a ji tak chutnali, ze si hned nasbirala seminka... a uz letos... celý příspěvek >
Seminka s vlastni zahradky, 13.12.2011
nejsem lakoma na penize, abych si nekoupila seminka. Jenze vlastni seminka mate pocit jako, ze jste si je sami jako vyrobili... xto mate s pletenym svetrem z obchodu a nebo kdyz si ho sami upletete...------  dekuji za tak rychle odpovedi...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika