Příspěvky uživatele - Danny

Máte solitérní růži?, 8.2.2014 Obsahuje fotku
Mám ji také bez opory,  větve ohýbám až k zemi, proto je spíše širší než vyšší. Je to ta pod stromem. Pokud by měla ze začátku tenké větve, stačila by trojnožka
Kdo pozná kytku?, 11.7.2010
Děkuju moc, mám radost
Kdo pozná kytku?, 11.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím a tyhle?
Poznáte, co vyroste?, 29.5.2010
Všem vám děkuji za přemýšlení a rady. Orlíček ani talovín to jistě nebyl, já už si nepamatuji, kde jsem to vzala a rostlina už nekvetla. Asi to bylo zajímavé, když jsem po tom zatoužila. Ze semínek nic nevyrostlo, takže nebudeme chytřejší... zatím... celý příspěvek >
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 28.5.2010
Lído, ve stonku dírka není. Uvidíme dál. Věřím, že vyrostou nové výhony a ty už budou v pořádku. Dnes jsem všem růžím nadělila listovou výživu . Konečně celý den nepršelo.
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 27.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se přidala k pochvale manželů Kratěnových, dnes mi přišla na dobírku zásilka a byla jsem velmi mile překvapena, dokonce nadšena. Rostlinky velké, rozrostlé, super zabalené v novinách, upevněno igelitem, opěrné tyčky a pak vše... celý příspěvek >
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 26.5.2010
Simono a ostatní, šla jsem pátrat sem na web, jestli něčí růže trápí to co moje a vida - ano. Mám růží mnoho, to, co je na obr. 6 mám u dvou na jaře sázených růží Chippendale a Nostalgie, obě originál z B. Nějprve začaly poslední centimetry (cca... celý příspěvek >
Fazole becovky, 17.4.2010 Obsahuje fotku
JSOU TO ONY ? zajímalo by mě, jestli myslíte na FMcku a Valašsku tyto. Několik generací je naše široká rodina pěstuje. Fazol šarlatový to určitě není, tento nekvete oranžově. všichni z těchto "chrobáků" milují fazolačku, jenom já ne, mám radši malé... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.4.2010
Nebuďte, paní Marie, já už do včerejška byla taky, ale dnes od rána sluníčko, bezvětří, konečně jsem mohla postříkat jabloně a je mi zas jako rybě ve vodě , sazeničky jsem mohla dát otužovat ven, za chvilku budu přesazovat papriky,... celý příspěvek >
Co robit po vydatnych rekordnych zrazkach v aprily?, 15.4.2010
Já si namíchala předevčírem OLEOEKOL na jabloně, ale vůbec se nedá stříkat, prší nebo mrholí pořád. Myslíte, že to namíchanému nevadí, že počká asi do soboty, kdy pršet nemá? U nás je už na stříkání skoro pozdě (PV). D
Jabloňová stěna, 14.4.2010
Milý pane Petere, já myslím, že to s větvemi můžete udělat, jak píšete, taky to u dvou jabloní ve stěně mám. Času dost, než větvičky narostou, tak počkejte, co napíší odborníci. Já si myslím, že se se stromy i rostlinami může dělat v podstatě to, co... celý příspěvek >
Podpěra pro fazole, 14.4.2010 Obsahuje fotku
Díky za zkušenosti a nápady. Udělám teepeečka do řady, potřebuju totiž oddělit pohledově část zahrady. Ty tyčky - klacky do kruhu je taky dobrý nápad, já přemýšlela jen o třech, uvidíme. Už mám nachystané klacky u ošklivé zdi, fazole nasety, no když... celý příspěvek >
Podpěra pro fazole, 13.4.2010
Děkuju, ale já tam fakt žádné opory pro fazole nevidím. Mrzí mě to, protože mám už asi měsíc nachystané větve a celkem vím, jak to udělám (spíš do toho tp), ale trochu mám obavy, aby mi to pak obrostlé neporazil vítr. Takže jsem chtěla zkušenosti... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 12.4.2010
Jakou nejnižší teplotu snesou rajčata? Jakmile pominou nynější chladna, můžu je nechat ve skleníku i přes noc? Popř. poraďte i jak s paprikami. Děkuji
Plíživá choroba vysetých letniček, 12.4.2010
paní Olgo, přečtěte si ještě, jak lidi-kolegové nadávají na substráty. Myslela jsem, kdyby se Vám nic nepodařilo a nebyly jsme moc daleko od sebe, že bych Vám nějakou sazeničkovou výbavu darovala. Jasně, experimentujte, tím previcurem se i prolévá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika