Lávová drť



host - 217.135 (?)
20.3.2011 20:41

Lavovy kamen je velmi porezny a drvenim vznikaju dost ostre vystupky a hrany. To, ze ich nemaju slimaky radi, znie logicky. Pre mna lavova drt vypada celkom atraktivne... ja ju mam v akvarku... inak podstatne drahsia sa pouziva do biofiltrov zahradnych jazierok.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 186.139 (?), 20.3.2011 12:52, zobrazeno: 10495x
Máte zkušenosti s touhle drtí? Dívala jsem se na Receptář prima nápadů. Sázeli thuje a na černou folii dali právě lávovou drť a paní říkala, že drť nemají rádi slimáci a navíc je hrbololatá, takže když se po ní chodí, tak se neposouvá. Máte s ní někdo zkušenosti? Co jsem psala výše, tak je pro mě výhoda, ale nevýhoda je to, že není zase zrovna 2x hezká a taky je celkem drahá. Nebo dá se sehnat i někde ve velkém množství? Zatím jsem na internetu narazila na 5 a 10 kg.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 20.3.2011 20:28

Víte, ono bez ohledu na dnešní díl Receptáře, kde asi představovali lávovou drť, musím konstatovat, že tento pořad je v podstatě nesledovatelným. Tolik reklamy (bohužel i skryté) není vidět snad u žádného pařadu (finále ligy mistrů počínaje a oskarovým filmem konče...). Už jsem na tento pořad tak trochu alergický, proto jsem se nedíval ani dnes...

Ale zpět k tématu. Stejnou službu možná zajistí lomový kámen, nebo keramzit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 217.135 (?), 20.3.2011 20:41

Lavovy kamen je velmi porezny a drvenim vznikaju dost ostre vystupky a hrany. To, ze ich nemaju slimaky radi, znie logicky. Pre mna lavova drt vypada celkom atraktivne... ja ju mam v akvarku... inak podstatne drahsia sa pouziva do biofiltrov zahradnych jazierok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 137.156 (?), 12.5.2011 0:56

Koupili jsme lávovou drť, a můžu říci že jsem spokojená. Vysypaná v ploše vypadá lépe než v pytli, ve kterém jsme ji kupovali. Na prodejně, kde jsem drť kupovala jsem viděla i spoustu jiných barevných drtí. Ale já dala na radu z Receptáře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika