Topení do boudy



host - 97.74 (?)
19.8.2010 10:51

Zdravím, co Vás vede k tomu topit v boudě?Jaké máte plemeno pejska?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 25.70 (?), 18.8.2010 20:46, zobrazeno: 67377x

Dobrý den, potřebovala bych radu s topením do boudy. Nemá někdo zkušenost a poradí mi? Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 97.74 (?), 19.8.2010 10:51

Zdravím, co Vás vede k tomu topit v boudě?Jaké máte plemeno pejska?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.228 (?), 26.8.2010 17:23

Máme maďarského a výmarského ohaře, jsou pejsci náchylní na změny teplot a máme strach, aby neměli nemocné klouby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 97.74 (?), 28.8.2010 8:39

Zdravím, já mám Bernského salašnického psa a ten je venku celoročně, ale ten má na to srst a boudu má zateplenou.Taky máme čivavu a ta je doma.Já si myslím, že pejskům nedělá dobře, když jsou v mrazu v noci v bytě ránou jdou ven a tam jsou přes den, ty změny teplot jim určitě nedělají dobře a pejsek je pak náchylnější.Zkuste se zeptat chovatelů, kteří chovají ohaře jako vy.Já mám kamaráda myslivce má německého ohaře krátkosrstého a je celoročně venku a v listopadu nosí kachny z vody a je fit.P.O.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 73.139 (?), 2.3.2011 14:05

Řešila jsem stejný problém a nakonec jsem pořídila topení od Stolařství a zámečnictví Jan Brožina. Funguje bezvadně, náš mazel si jenom libuje.:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 194.150 (?), 19.8.2010 15:18

Tady je odkaz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.221 (?), 20.8.2010 16:13

postavte zateplenou boudu, a nemusíte topit. Labradorka je v boudě celo zimu, do boudy dám seno. izolace polystyren 5cm ve stěnách i v podlaze a stropu, Zkoušel jsem ráno při minus 18 jestli je studená když vyleze z boudy a byla krásně teplá.Nerozmazlujte psa.Bude náchylný na nemoci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.66 (?), 20.8.2010 16:44

Hm, no nevím, my máme hladkosrstého foxe, ale když šly v zimě teploty pod - 20 a hodně níže, tak jsme si prostě nelajzli nechat ho přes noc venku... je sice fakt, že ilzolaci v boudě má 10-15 cm, s předsíňkoua zakrytým vchodem, ale prostě nám to přišlo moc.

Nevím přesně, v čem by ho to mělo rozmazlit??? Nocuje jinak nadále normálně venku a nijak neprotestuje. A že bude náchylnější na nemoci - tak to je taky celkem nesmysl, náš je zdravý jak řípa... Těch pár nocí se na tom těžko podepíše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 180.59 (?), 30.12.2010 13:22

Dobrý den, podělím se o momentální zkušenost. Máme Rhodéského Ridgebacka, jsou mu 4,5 roku a od mala byl jako domácí mazlík, tedy doma. Letos jsme pořídili ještě Border kolii, tedy psa do nepohody a jelikož už dva doma neprošli, tak jsem jim vyrobil zateplenou boudu z 1,5cm palubek a s 5cm polystyrenem všude. Holky mu ze staré zimní bundy spíchly obleček a je redy. Jediný co v boudě mají je dálkový teploměr a tak od televize sledujeme kolik °C tam mají. Při skoro -20°C mají na tepl.,který je těsně pod stropem, kolem 6°C. Zatím se zimou neklepali.
Taky bych jim do boudy něco teplého dal, ale jak i kdosi napsal, když vyleze pes z boudy, tak je teplý a věřím, že budou i otužilejší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.168 (?), 30.12.2010 13:53

Mám bullterriery a jednoho bullmastifa celoročně venku.Pokud klesnou teploty pod nulu tak vystelu boudy (zateplené) buď slámou nebo papírovými proužky od skartovačky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika