Čím krmíte?



host - 97.74 (?)
28.5.2011 12:40

Zkuste třeba Belcando nebo FirstMate.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 154.237 (?), 10.11.2010 21:47
Granule a psie konzervy je vinikajúci vynález. Ich množstvo a kvalita závisí od výkonu a zaťaženia psa. Ak má niekto psa celé dni zatvoreného v koterci, nemal by mu dávať veľa kvalitného jedla. Ak má pes chudnúť tak tak isto ako človek zvýšeným pohybom, nie hladovením. Nikto nemusí mať obavy, že pre psa je stále jeden druh druh potravy utrpením. To len my ľudia sme rozmlsaní a chceme stále nejaké nové dobroty. Divoký pes si v prírode raz za týždeň uloví nejakú mrcinu a to isté žerie celý život. Ani mäso ako svalovina nie je pre psa žiadna pochúťka. Pre psa najhodnotnejšie sú surové vnútornosti bylinožravcov s nestrávenými zvyškami potravy. Ak pes náhodou ujde z domu a dostane sa ku sliepkam, takmer vždy im vytrhne práve tie vnútornosti a zbytok, práve to podľa nás chutné mäsko nechá ležať.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 11.11.2010 7:47

Ak pes náhodou ujde z domu a dostane sa ku sliepkam, takmer vždy im vytrhne práve tie vnútornosti a zbytok, práve to podľa nás chutné mäsko nechá ležať....no nevím jak vaši psi, ale naši v takovém případě sežerou slepici celou, i s peřím.

Ak má pes chudnúť tak tak isto ako človek zvýšeným pohybom, nie hladovením...to taky pro naše psiny neplatí, když je chci zhubnout, tak jim dám míň žrádla a psi pěkně hubnou, na to jsem mistr, zhubnout psa mi nedělá žádný problém. Škoda, že to tak neumím i sám se sebou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ZAmatér - (15) - 121.174 (?), 6.6.2023 15:02
Ano, to je rozšířený mýtus, že se hubne pohybem. Neplatí ani u lidí ani u psů. Pohybem se zlepšuje kondice, ovšem tuky se na svaly nemění. Pokud chcete zhubnout, musíte změnit složení potravy a případně upravit množství. V žádném případě se nejedná o hladovění, tak to dělají pouze "blondýnky".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 223.117 (?), 12.11.2010 16:59

já bych doporučila, zmenši dávku a přejít řeba na nějaké light granule+pohyb.Pedigree je hlavně značka nafouklá reklamou a rozhodně ve stejné cenové kategorii najdete kvalitnější granule

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.74 (?), 18.5.2011 22:12
Tak já mám 14 letou fenku vořešáka - veterináře známe jen z očkování. Nikdy nejedla granule, byla to většinou rýže, maso, zbytky od oběda a nikdy ji nic nebylo. Krásná, zdravá. Teď mám tři roky výmařího samce. Ať krmíme čím krmíme, je to peklo, nikdy jsem neviděla horší zažívání. Z granulí zácpy z masa průjem, zvrací ho a podle veterináře je v pořádku. Objevili jsme krmivo PLATINUM NATURAL a je to snad jediný krmivo ze všech co máme, po čem mu není špatně a má normální trávení... Doporučuji...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 97.74 (?), 28.5.2011 12:40

Zkuste třeba Belcando nebo FirstMate.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 130.41 (?), 28.8.2013 21:43

Nedáváte velké porcě?Náš pes velké porce vyzvrací.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 254.219 (?), 1.9.2013 20:42

Náš veterinář doporučil našemu starouškovi superprémiové krmivo Marp. Je to drahé, ale kdyby mu to pomohlo...

Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 2.9.2013 15:03

Marp neznám, ale moje zkušenost je taková, že pokud starý nemocný pes začne odmítat obvyklé krmivo, tak už mu nic nepomůže. Už jsme párkrát taky měli psího starouška a když pak přestával žrát, tak už nepomohlo ani zkoušet dávat mu nějakou jinou snad  lepší stravu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 167.132 (?), 7.9.2013 12:15

Zdravím milovníky zvířat, tchán měl starou fenku ovčáka a ta nechtěla žrát, vysledoval u ní, že se chodí sice vyprazdňovat, ale nikde žádná hromádka... měla zácpu, zkoušeli kde co, ale pak pomohlo jen prstíkem z konečníku vyndat hovínka tvrdá jako kámen, pak byla zase v klidu, alespoň na chvilku, měla něco 14 let.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika