Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 14.9.2015
Nejdřív je potřeba se podívat na rozdíly pil s elektronikou a bez. Stihl i Husqvarna bez elektroniky jsou slabší a s elektronikou jsou zase o kus dál, něco jako když si necháte přečipovat auto, zvedne se výkon a u pil je to také tak, mírně se zvedne... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 12.9.2015
Co konkrétně se vám na pile rozbilo??? Kolik jste toho nařezal??? Nejste od konkurence???
Pomožte s výběrem rotavátoru, 14.8.2015
Možná bych do výběru zařadil Hecht 7100, stejný motor ale bezřemenový pohon, zajistěný servis, možnost dokoupit narozdíl od Rurise příslušenství.
Řízení - převod volant - spojovací tyč kol, 6.5.2015
škoda 105, 120 (tkzv. užovky) šnekové řízení, lépe ale vykuchat škody 105M a 120M  (širší a modernější kastle) a lepší hřebenové řízení.
Pila k baraku, 28.4.2015
Tak s tím srovnáním nesmíte tak jásat. Husqvarna i Stihl kromě jiného servis úplně v jiné lize, mají průhled do nádrže, Dolmar nikoli. Předvýplach = menší emise a menší zahřívání výfuku díky absenci "katalyzátoru", bajonetové uzávěry nádrží, uzší... celý příspěvek >
Gardetech c-58 problém se startem, 26.4.2015
K Jardově dotazu, Nejprve musíte dát start tlačítko na polohu startu = pozice "1" poloha "0" je na zhášení a pila v této poloze nechytne. Pokud tam máte primer, nacepujte benzín do karburátoru mačkáním cca 5x-10x rychle silně zmáčknout, aby byl... celý příspěvek >
Gardetech c-58 problém se startem, 26.4.2015
Hecht dává Wallbro karbece jen na dražších strojích, na těch nejlacinějších na to prdí. Ostatní prodejci jsou na tom ale totožně a dávají rovněž lepší komponenty a dokonce i hecht převyšují v kvalitě, vše se sice projeví na ceně, ale taky na... celý příspěvek >
Pila k baraku, 24.4.2015 Obsahuje fotku
Správně k tomu přistupujete i to píšu, to si musí každý zhodnotit sám do jaké značky půjde. Jen jsem uvedl modely, které vycházejí lépe v poměru výkon/váha a jak píšu tak i u Husqvarny jdou koupit dva modely od japonců, které mají rovněž dobrou... celý příspěvek >
Pila k baraku, 23.4.2015
Můj pohled na věc je takový, že když si vybírám pilu, zajímá mě v prvé řadě výkon/váha, ostatní věci jako kvalita, obratnost, cena, řezný výkon a velký krouťák samozřejmě potěší.  Když si koupíte malou Stihl - Husqvarnu - Dolmarku dostane se vám... celý příspěvek >
Pila k baraku, 22.4.2015
Kdo si kupuje podobnou pilu většinou ho jako první věc zajímá cena. Stihl 181, Dolmar 35, Solo 643, Husqvarna 135 všechno to jsou hobby +/- ve stejné váze za srovnatelnou cenu. Jak jste trefně vystihl, Husqvarna má vyšší objem a tudíž bude oproti... celý příspěvek >
Pila k baraku, 22.4.2015
Echo CS-352ES, Stihl MS 181 ja Husqvarna 135
Pila k baraku, 21.4.2015
Vlevo máte vyhledávání, když ho použijete a dáte vyhledat starší diskuze je tady podobných témat mraky. Pokud vás nenadchla stejně jako mne malá Stihlka nejsem si jistý, že vás nadchne malá Husqvarna o trochu lepší řeže a je to jak jste správně... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 13.4.2015
Mám jak lepší klon Hechtu (Fuxtec) tak Husqvarnu. Kiu má brácha, Pasata tata, v Octávky fasujem ve firmě, olítal jsem všechny verze (1,2, 2 facelift, 3) a musím vám říct, že máte zkreslené představy. Kia zdaleka na VW neměla ať už v plechařině,... celý příspěvek >
Benzínová sekačka Viking, 12.4.2015
Viking, sekačka na trávu - nebezpečný výrobek
Stihl MS170 vs. McCulloch CS 330, 7.4.2015
U H36 se nádržka propálila z důvodu pilin pod výfukem, přeneslo se přes ně teplo a pak sama od sebe se udělala díra v nádržce   Diskuze ale byla zaměřená na Stihlku + 2, zkušennosti ať už relevatní nebo irelevantní se starou původní MS180 jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika