Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 20.12.2015
Servisák kam chodím seštelovávat pilu mi zavolal, že má na ponku asi vadné zapalování, jestli bych nebyl tak hodný a nepůjčil mu moji pilu, že si z ní vymontuje zapalovací modul a vyzkouší ho v pile dřevorubce, který mu tam dělá daleko větší kšefty... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 16.12.2015
Stihl MS 391 - podobné pily: Husqvarna 465, 365, 570, Dolmar 6400, Solo 665.  Z těchto bych doporučil Husqvarnu 365, oproti Stihlce má profi konstrukci, léty prověřenou spolehlivost, větší výkon, mk a otáčky, ale hlavně i menší cenu. Ve výsledku... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 11.12.2015
Ptal jste se mě, jestli bych vám doporučil pilu 362 nebo 391, na to jsem vám už odpověděl, že bych sáhl jinam, ale jste ve svém okolí spokojen se servisem Stihl a i jste se na začátku ptal na dva modely od Stihl. Z těch dvou bych volil jednoznačně... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 9.12.2015
Už jsem zde vysvětloval jaký je rozdíl mezi elektronikou a elektroinstalací, můžeme to rozšířit o rozdíl mezi řízení jiskry a řízení karburátoru, následně můžeme probrat těkavost látek a význam primeru, když benzín zůstává v karburátoru, proč ti... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 9.12.2015
Pila Solo 681 byla navrhována ve spolupráci značek Dolmar + Solo, ale nakonec to nedopadlo a tak si společný projekt rozdělili a šli po svých. Dolmar si nechal všechno okolo a Solo si nechalo hřídel. Obě tyto pily mají stejné vrtání 52mm, ale zdvih... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 9.12.2015
Pokud by to zadavatele zajímalo, ta nová elektronika stojí 1900Kč.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 8.12.2015
O pár řádků výše píšete: "A nejaké znečistenie od neho je nezmysel." To jsem vysvětlil, že není pravda. Poté jsem vám vysvětlil, že elektronika na Husqvarně je technologicky a vývojově mnohem inteligentnější, na to gesto mi opáčíte, že je... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 7.12.2015
Dřív byla ta Stihlka, ale mícháte jablka s hruškama, jsou jinak konstruované. Pokud by vás to zajímalo, tak nejlehší lišty vyrábí japonská Tsumura, což je zase jiná konstrukce odlehčení.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 7.12.2015
No ještě, že tu máme odborníka, který není na baterky. Dekompresor funguje tak, že otevře vzduchovou propust mezi okolím a kompresním prostorem válce při startu, díky tomu se sníží komprese a snadněji se startuje, ale také díky tomu uniká i palivová... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 7.12.2015 Obsahuje fotku
Máte to i v popise, je to první lišta svého druhu na trhu z logiky věci se z toho dá usuzovat, že si ji Husqvarna sama navrhla. To, že nemá fabriku a nechala si ji vyrobit od subdodavatele je věc podružná. Jaké velikosti lišt se dají koupit máte na... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015 Obsahuje fotku
Mám takový dojem, že Husqvarna vyrábí svoje lišty Techlite.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015
Husqvarna 560 XP® je určena pro zkušené uživatele. Husqvarna 562 XP® je určena pro profesionální těžaře. Potřeba si umět vybrat správně pilu a pak se na vás nebudou dívat jak na exekutora. Jiná zátěž si žádá jinou konstrukci. Jinak k... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015
Nezaměňovat elektroniku s elektroinstalací, to jsou 2 naprosto odlišné věci.  Mě chytla před 20 rokama stará škoda 120 a pochybuji, že to bylo skrz elektoniku. Naštěstí jsem bleskově zastavil, vytrhl baterku a zabránil nejhoršímu. Jak se... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015
Na to, že není v profi nasazení a nařezala defakto nic, je na ní vyměněné polovina věcí. Na Husqvarně takový problémy nemám.   Ohnout lištu na to musí být umění  a co se týče elektroniky toho bych se také nebál, nebudete muset lítat do... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 28.11.2015
Ve dnech 19. a 20. června se v areálu Skelná Huť v Ralsku konal tradiční Lesnický den, spojený s národním šampionátem nejlepších českých dřevorubců, Pohárem VLS 2015. Ten je pro veřejnost pravidelně největším lákadlem z celé akce. Mistrem České... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika