Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Transportér, železný kůň, pomoc s výběrem, radou, 20.3.2015
Děkuji za reakci, jak píšete, chtělo by to vyzkoušet v praxi. Ceny těchto mašinek začínají na velmi lákavých 37000Kč což oproti traktorům nebo profi železným koňům pohybujících se u 300 000Kč je rozdíl. Koukal jsem na youtube a vypadalo to... celý příspěvek >
Transportér, železný kůň, pomoc s výběrem, radou, 20.3.2015
K dostání je samozřejmě vícero značek Hecht není podmínkou. Časem bych chtěl podobný stroj vyzkoušet používat i na orbu, jak říkám, budu rád za jakoukoli radu a poznatek s motokolečkem s obyčejnými koly, případně pásovým transportérem, který má... celý příspěvek >
Transportér, železný kůň, pomoc s výběrem, radou, 20.3.2015 Obsahuje fotku
Po projití internetu a všech možných řešení dopravy dřeva na okraj lesa k cestě, přes navijáky na motorovou pilu, traktory s navijákem, teréní čtyřkolky s vozíkem jsem jako nejvhodnější zhodnotil pořízení železného koně. Jelikož jsou to zařízení... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 12.3.2015
Jinak já když jedu do lesa, beru 560XP a v autě mám vždy náhradní pilu, v současné době 60ccm čínu Fuxteca 162, když se mi pila cvakne (ještě se mi to teda nestalo) nebo kdyby se porouchala, můžu dokončit práci. 
Husqvarna 560XP model 2014, 12.3.2015
To 48.106: Co byste poradil profesionálovi, jak dlouho má čekat na vyladění pily, když už 3 řadu nekoupí? Jít do výrobně starší 576XP (pozná co je to tahat kilo navíc) nebo jít na ty tři roky po vyběhnutí novinky pro pilu ke konkurenci, pak se... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 12.3.2015
Jani nezveličujte to, nikde není psáno, že 560 potřebovala zlehka doladit. Kromě pár drobných úprav 560 potřebovala hlavně silnější zadní pružinu, silnější výfuk na spodní straně, jeden šroub na karteru navíc, který tam kvůli váze u první verze... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 11.3.2015
O jaké té samé pile mluvíte, píšu přece o změnách, vy to nečtete??? I na oficiálních stránkách snad máte 560 2x, stejný název, jiné pily s inovací. 2-3 roky je standardní doba ladění. Pokud chci vyladěnou pilu, nemůžu si kupovat čerstvé novinky,... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 10.3.2015
Jak se říká do třetice všeho dobrého. Nové Husqvarny 560 mají šroub na karteru navíc, takže se karter už nerozjede, zesílený výfuk proti přehřívání a zesílené kartery v oblasti ložiska kliky, právě proti tomu o čem píšete, proti odcházení ložisek.... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 8.3.2015
Je to stejné jako u akuček, také máte 12V, 18V, a 18V je lepší, má větší výkon. 80V Greenworks podle tabulek bude díky této baterii srovnatelná výkonově jako 2KW benzínovka, což už je dostatečný výkon i na pořezání silného kmenu viz video kde zanoří... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 3.3.2015
V Americe už se 80V prodává, takže je už jen otázka času, za jak dlouho se to sem dostane.  Tvarem, nabíječkou, zasunováním a mechanismem baterie mi to připadne jako okopírovaná Stihlka.   První videorecenze. Jak se to začne prodávat v... celý příspěvek >
Výběr značky nové pily, 2.3.2015 Obsahuje fotku
Švicnutý je od slova švihat = jako švihadlo. Je to z důvodu spadnutí z lišty díky povolování, kterého si uživatel nemusí všimnout,  nebo přetržení, když je nekvalitní řetěz. Z toho důvodu je potřeba na pile mít pořádný festovní kovový zachytávač... celý příspěvek >
Výběr značky nové pily, 2.3.2015
Něco málo "spokojených" zákazníků. Kundenrezensionen Dolmar Benzin-Motorsäge PS-32C 35 cm, 701165035 Jak je vidět, hned v první recenzi, při déletrvajícím a nárazovém řezání jde bezproblémovost mírně stranou, propálená díra do olejové... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 27.2.2015
Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž.  ZENOAH - Made in Japan & Japan Quality
Výběr značky nové pily, 24.2.2015
Na liště od AKU Stihlky mám napsáno made in USA na krabici made in Austria, takže na tom něco bude.
Výběr značky nové pily, 24.2.2015
Info o Stihl jsem čerpal z amerického serveru, pro jejich trh je to jak jste uvedl jiné. 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika