Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 28.11.2015
Oregon dělá několik lišt, je potřeba si umět vybrat. Buď s výměnou špičkou a nebo bez rolltopu a pak klasiku se čtyřma, pěti nebo šesti nýtama kde nejlepší je ta z pěti nýtama, 4 jsou málo a 6 moc   Další možnost je objednat si... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015 Obsahuje fotku
Pro 129.126 Doufám, že to píšu po třetí a naposled  To na tom obrázku je speciálně vyrobený benzín s olejem pro dvoutakty (není potřeba dodatečně míchat), který v sobě biopříměsy nemá. Navíc nečudí, nestárne, neleptá plasty a můžete ho... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
Samozřejmě jde o zvšeobecnění. Benzín - Kvalita, pančování a biosložka
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
Něco málo z netu: Jak se dělají stooktanové benzíny Ptejte se jednoho z největších českých odborníků na benzin a naftu Václava Louly, ředitele pro jakost firmy Benzina
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
To 193.25: Benzín bez biosložek = Aspen, je to tady zmíněno několikrát, umíš číst??? Benzín Verva 100 je nejkvalitnější benzín co se dá koupit v ČR obsahuje jen zanedbatelné množství biosložky ale navíc má v sobě i profesionálně namíchané... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
to FO: Čichal jsem k tomu ale jak říkáte, zapátral jsem na netu po složení tohoto "zázraku" a je to směs  1 díl - Butylhydroxytoluen -  to je antioxidant (svinstvo) 2 díl - Topanol A - rovněž antioxidant (svinsto 2) 3 díl... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 21.11.2015
Demagogie. Fuel fit 140Kč ale k tomu se musí připočítat 100Kč poštovného = 240Kč. Další zavádějící lež je to, že je Fuel Fit na 25L balení jednoho Fuel Fitu je na 25L ale pro každodení použití v případě, že chcete stroj s benzínem na delší dobu... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 21.11.2015
Tak takthle to přesně není :-) biosložka spalovacímu prostoru vůbec nevadí, pletete saze=karbon a biosložku dohromady. Biosložka je věc co vadí karburátoru, starší benzín začne biosložku od sebe oddělovat, vzniká takový jako když sopel a ten pak... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 28.9.2015 Obsahuje fotku
To se musíte zeptat u výrobce proč pila vypadá jak "krabice od bot"  Pro názornost postuji obrázek.  Předsklopené madlo vs. madlo jak roučka od nákupní tašky. Prodloužená nádrž tzn. posunutí těžiště vs. obyčená... celý příspěvek >
Hitachi CS 25 EC nebo Dolmar PS 220 TH, 26.9.2015
Ono s tím jiným člověkem a jiným názorem to není tak hrrr. Co vám řekli a doporučili ti borci pod to se jde jen podepsat a naprosto s nimi souhlasím. Sám jsem vybíral do zahrady jednoruční mašinku a než výkonný stroj, raději jsem sáhl po menší ale... celý příspěvek >
Hitachi CS 25 EC nebo Dolmar PS 220 TH, 26.9.2015
Jinak co se jedná o ten druhý dotaz, která je lepší jestli japonec nebo němec, záleží na co pilku chcete používat, co od ní čekáte za výkon atd. Pro arboristy je současná špička Husqvarna T540XP, pro použití jaké jste zmínil to už zde bylo doporučeno... celý příspěvek >
Hitachi CS 25 EC nebo Dolmar PS 220 TH, 26.9.2015
Pokud jde o výběr jednoručky kde podle vámi zvolených výkonových parametrů nepotřebujete něco výkonějšího a stačí vám tyto prdítka kolem 1KW = na větve do těch 20cm, pak bych doporučil vzít akumulátorovou Stihlku MSA 160 T, nemusíte míchat benzín,... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 15.9.2015
Nejlepší způsob je stejně jednotlivou pilu vzít do ruky a vyzkoušet, já jsem třeba místo 576XP a MS441 pilek za cenu 24 000Kč koupil za 11800Kč Solo 681 a co se týče řezání jsem spokojenej jak želva   viz. zde. Pilka si rovněž řekne o... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 15.9.2015 Obsahuje fotku
 Mohol... Akcelerace je naprosto jednoduše měřitelná stopkami = za jak dlouho se dostane pila na maximální otáčky, samozřejmě hraje roli délka lišty a tím větší odpor řetězu, případně průměr řetezky, ale tam se rozdíl liší řádově +/- 2... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 15.9.2015
Dobré videa a hlavně komentáře. Kácení těžba stihl MS 441 MS 461 těžba 2015 modrin pet kubiku jde k zemi
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika